3080 Suprim mining değerleri nasıldır?

labrador

Hectopat
Yer
Adana
Hocam elimde MSI 3080 Suprim X LHR modeli bulunmakta. Bu ekran kartı kaç mh kazıyor ve bana aylık kazanç ne kadar getirir elektrik gideri ne kadar olur? Bilgi verebilecek bir arkadaşımız olursa çok sevinirim teşekkürler.

LHR olduğu için performansı düşecektir.
2 tane LHR 3080 kullanan bir arkadaş günlük 8.50 dolar civarı düşürüyormuş (elektrik çıkılmış).
Siz de 4.25 alırsınız mantıksal olarak. Bu da günde 57, ayda 1710 yapıyor.
Bahsettiğim arkadaşı da etiketleyeyim belki yardımcı olur @kqqk13 .
Not: Bu arkadaş aralıkta bu değerleri alıyormuş. Coinin değeri düştüyse kazancınız da buna bağlı azalacaktır.

71 mh/s kazıyor günlük getiri şuan 2.71 dolar gözüküyor ama etherum fiyatı çok fazla düştü. Elektrik maliyeti günlük 0.81 dolar.(Eğer 150 kwh saat üzeri elektrik harcarsanız)

Tamam ben de TL bazında söyledim arada 20 TL fark var ve 57 TL olanda elektrik masrafları hariç diğerinde elektrik çıkmamış hali.

ETH çok düştü eğer kartı çalıştırıp parasını çıkartmayı düşünüyorsan ortalama 22 ay civarında çıkartır parasını.

57 lira 4.2 dolar eder arkadaş TL karşılığını yazmış ama şuan ETH fiyatı düşük olduğu için kazanç 2.71 gösteriyor günlük. ETH şuan 2300 lerde bu 4 bin dolar seviyelerinde olunca haliyle kazanç değişiyor.
Sizin asıl kazancınız 0,0011 ETH bunu hangi kurdan bozarsanız günlük kazancınız o olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı