30bin TL altı laptop tavsiye

Bütçe
30000

yagizybay

Decapat
Daha fazla  
Selam, 30bin üst sınır olacak şekilde hem üniversite hem de oyun oynatacak genellikle e-spor oyunları LoL Valorant CS tarzı.
En çok önem verdiğim serin ve sessiz çalışması, aynı zamanda mümkünse ekranının iyi olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu fiyattaki laptopların cogu 25ms fakat lenovonun kaliteli bir cihazı vardı 3ms panele sahipti i512. Nesil 3050ti. Ama ozelliklere göre fiyat yüksek 26k falandı ama ekran muazzam.

bu fiyattaki laptopların cogu 25ms fakat lenovonun kaliteli bir cihazı vardı 3ms panele sahipti i512. Nesil 3050ti. Ama ozelliklere göre fiyat yüksek 26k falandı ama ekran muazzam.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82s9013vtx-pm-HBC00004JE2FM
bu mudur acaba hocam

aklım buna da gitmiyor değil aradaki fiyat farkı az ama ryzen işlemci daha önce hiç kullanmadım sıcaklık değerleri nasıl olur tahmin edemiyorum internette düzgün test videosu da görmedim

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82s9013vtx-pm-HBC00004JE2FM
Bu mudur acaba hocam.

Aklım buna da gitmiyor değil aradaki fiyat farkı az ama Ryzen işlemci daha önce hiç kullanmadım sıcaklık değerleri nasıl olur tahmin edemiyorum internette düzgün test videosu da görmedim.

Victus olan model sorunsuz ve gerçekten güzel performans veriyor, soğutma konusunda da iyi. Önerim o model olur.

Giriş seviyesi intel laptoplar throttle dolu oluyor, belki kaldırılabilir ama bu riski almak istermisin bilmiyorum. Ekran kartı ve islemci olarak victus daha iyi olacaktır, risk almak istersen attigin aceri alabilirsin. Throttle sorunu olursa konu acip etiketlemen yeterli, kaldırılabileceklerimi kaldirmaya calisirim.

Giriş seviyesi intel laptoplar throttle dolu oluyor, belki kaldırılabilir ama bu riski almak istermisin bilmiyorum. Ekran kartı ve islemci olarak victus daha iyi olacaktır, risk almak istersen attigin aceri alabilirsin. Throttle sorunu olursa konu acip etiketlemen yeterli, kaldırılabileceklerimi kaldirmaya calisirim.
throttle sıcaklıktan dolayı sistemi tam güç kullanamaması sanırım değil mi ?
victusta böyle bir problem yaşar mıyım ?

Throttle sıcaklıktan dolayı sistemi tam güç kullanamaması sanırım değil mi?
Victus'ta böyle bir problem yaşar mıyım?

Önceden konu açıldığında bu forumda bir kullanıcıdan test istemistim AMD işlemcili Victus kullanıyordu ayni sekilde. Neredeyse hiçbir sorunu yoktu, islemci o sekilde dizayn edilmis cünku.

Throttle sadece sıcaklık değil, bir sürü şey sebep olabiliyor.

Önceden konu açıldığında bu forumda bir kullanıcıdan test istemistim AMD işlemcili Victus kullanıyordu ayni sekilde. Neredeyse hiçbir sorunu yoktu, islemci o sekilde dizayn edilmis cünku.

Throttle sadece sıcaklık değil, bir sürü şey sebep olabiliyor.
tamamdır hocam çok teşekkür ederim sabah victusu alacağım sanırım hp nin kendi sitesi üzerinden alsam herhangi bir durumda iade konusunda sıkıntı çıkar mı sizce ?

Geri
Yukarı