30k'ya oyun yapımı için kullanılabilecek laptop önerisi

Bütçe
30k 2-3 k artabilir lazım ise
Merhaba. Aklımda bu var ama bilemedim daha fazla tavsiye verir misiniz? Bir de önceliğim oyun yapımı olacak fakat oyunlar da oynamak istiyorum onda da uzmeyecek bir şey lazım.

konudan bağımsız hocam nasıl bir oyun yapacaksınız belki destek oluruz 🙂👍

Bazılarına sarı ekran mı veriyorlarmış beyaz yerine :D öyle bir şeydi.

Benzer şeyler duydum hocam hatta bu yüzden iade eden bile vardı. 10 yıllık TN panelden IPS panele geçince ben pek bir fark göremedim. Bu benim cihazlarımı genelde geceleyin gece ışığı açık şekilde kullanmamdan kaynaklı da olabilir. Panel cidden çok da kaliteli sayılmaz ama dediğim gibi beni çok rahatsız etmedi. Ha bu arada S0023NT modelini kullanıyorum R5 7640 RTX4060'lı model.

Benzer şeyler duydum hocam hatta bu yüzden iade eden bile vardı. 10 yıllık TN panelden IPS panele geçince ben pek bir fark göremedim. Bu benim cihazlarımı genelde geceleyin gece ışığı açık şekilde kullanmamdan kaynaklı da olabilir. Panel cidden çok da kaliteli sayılmaz ama dediğim gibi beni çok rahatsız etmedi. Ha bu arada S0023NT modelini kullanıyorum R5 7640 RTX4060'lı model.

Ben renkler konusunda problem yaşamadım. Bahsettiğiniz olay bir arıza olabilir yenisini talep edersiniz. Eğer tasarım yapmıyorsanız renklerle uğraşmiyorsaniz gayet yeterli geldi bana.

Ben renkler konusunda problem yaşamadım. Bahsettiğiniz olay bir arıza olabilir yenisini talep edersiniz. Eğer tasarım yapmıyorsanız renklerle uğraşmiyorsaniz gayet yeterli geldi bana.

Zaten benimki de oldukça düzgün ama forumda bazı insanlar 30kya satılan laptoptan tam olarak ne bekliyorlar anlamıyorum. İyi bir donanım vadediyor mu? Evet. Kasası şık mı? Evet. Fiyatı piyasaya göre uygun mu? Evet. Ee abi daha ne isteniyor bilmiyorum gerçekten hem ucuz olsun hem donanım olsun hem kasa ve panel iyi olsun derken fiyat bi anda 10-15k yukarı çıkıyor ne kadar ekmek o kadar köfte bu fiyata budur.

Zaten benimki de oldukça düzgün ama forumda bazı insanlar 30kya satılan laptoptan tam olarak ne bekliyorlar anlamıyorum. İyi bir donanım vadediyor mu? Evet. Kasası şık mı? Evet. Fiyatı piyasaya göre uygun mu? Evet. Ee abi daha ne isteniyor bilmiyorum gerçekten hem ucuz olsun hem donanım olsun hem kasa ve panel iyi olsun derken fiyat bir anda 10-15k yukarı çıkıyor ne kadar ekmek o kadar köfte bu fiyata budur.

Napalim be üstat 40 yılda 1 alıyoruz onu da işte incigine cincigine ayırıyorum.

Bu Ryzen'li 4060 şu 28k ya satılan laptopu almayı düşünüyordum ama bugün Hepsiburada'ya biri daha olumsuz yorum attı. Kaç gündür hevesleniyorum almaya birisi kötü yorum atıyor. Artık kafayı yemek üzereyim cidden işimi görecek düzgün bir PC bulmak bu kadar zor olmamalı. İncığına cincığuna bakmak açısından arkadaşa katılıyorum. 3 5 k şık ürün olsa yenisini alırım diyesin. 30k para veriyoruz içindeki kablonun kalitesine kadar araştırasım geliyor vallahi.

Bu Ryzen'li 4060 şu 28k ya satılan laptopu almayı düşünüyordum ama bugün Hepsiburada'ya biri daha olumsuz yorum attı. Kaç gündür hevesleniyorum almaya birisi kötü yorum atıyor. Artık kafayı yemek üzereyim cidden işimi görecek düzgün bir PC bulmak bu kadar zor olmamalı. İncığına cincığuna bakmak açısından arkadaşa katılıyorum. 3 5 k şık ürün olsa yenisini alırım diyesin. 30k para veriyoruz içindeki kablonun kalitesine kadar araştırasım geliyor vallahi.
Aynı dusuncelerdeyim ne yapacağız ki : D

Yeni konular

Geri
Yukarı