Yazılım 30TL'ye 1 yıllık VDS + 2 aylık $250 USD

Evet sadece kendim kullanmak istiyorum ama sanırım dediğiniz gibi tatmin edici bir hız vermez.

İnternet hızınıza kadar yeteceğini düşünüyorum hocam ama 2-3 kişi için yetersiz olur

Oyun yapmak için gerekir mi bu?

Veya web sitesi kurmak için?

Oyun sunucusu kurmak ( yapmak değil. ), internet sitesi barındırmak, VPN sunucusu kurmak gibi işlerde kullanılabilir.

Teşekkürler, Windows ile bende siparişi verdim fakat her ne kadar fiber ve bufferbloat için evde OpenWrt ve SQM olsa da uzun vadede daha az kaynak tüketimi ve daha sorunsuz, rahat kullanım için Linux dağıtım üzerinde cli, konsol tabanlı bir sisteme geçmek daha mantıklı olacak belli oldu 😁

Hocam bende hesap açtım bir tane OpenWrt için wireguard kurulumunda yardımcı olabilir misiniz?

Selam.

Atlantic.net sitesi için geçerli bir kampanya yapılıyor. Sanal kart bakiyenize 100₺ atıyorsunuz ve sistem 30₺ para çekiyor. Çektikten sonra sanal kartınızı kapatabilirsiniz.

Onay süreci: Kayıt işlemlerini doğru bilgi ile tamamladıktan sonra ortalama 20 dakika içinde hesabınız onaylanacaktır bunun ilgili bir bilgilendirme maili de alacaksınız.

$250 / 2 aylık için veriyor artı olarak g2.1GB veya g3.2 sunucu açarak 1 yıl kullanım hakkı tanıyor sizlere.

Not: 1 adetten fazla sunucu açmanızı önermiyorum yoksa ekstra ücretlendirilebilir.

hesabım onaylandı ücretsiz serveri nasıl alabilirim?
Adım 1: Dashboard'da bulunan try Cloud Servers'a tıklıyoruz.

Eki Görüntüle 2070062

Adım 2: Sunucu ismi, işletim sistemi ve lokasyonu seçiyoruz. ( İngiltere lokasyon ve desktop Experience sürüm öneririm)

Eki Görüntüle 2070064

Adım 3: 1 year seçeneğini seçip general purpose alanından g3.2 GB'ı seçiyorsunuz ve sunucu oluştur diyorsunuz.

Eki Görüntüle 2070070

Adım 4: Sunucu bilgileriniz panelde gözükecek ve mail adresinize gelecektir hayırlı olsun!

Sunucu özellikleri:
2 GB RAM.
1 vcpu.
50GB SSD.
3 TB transfer.

Eki Görüntüle 2070061

Arkadaşlar yoğun talepten ötürü bazı hesaplarda ek onay isteniyor bilginiz olsun bu tür durumlarda size mail atılacak ve kartın sahibi olduğunuzu doğrulamanızı isteyecektir.

Bende de onaya düştü ve 17TL ödeme çekti onay için çekilen bu ödemenin ekstresinde olan kodu sisteme girmemi istedi ve bu şekilde onay yaparak işlemi hallettim.

Ne zamana kadar geçerli bu 30 TL muhabbeti?

Daha 2 gün oldu 0.55 dolar çekmişti hesap onaylanmıştı fakat kartı iptal ettiğim için hesap suspend yemiş bilmediğim bir site için 1 yıl kartımı açık tutamam saçma geldi.
1704222794326.png

Daha 2 gün oldu 0.55 dolar çekmişti hesap onaylanmıştı fakat kartı iptal ettiğim için hesap suspend yemiş bilmediğim bir site için 1 yıl kartımı açık tutamam saçma geldi.Eki Görüntüle 2072506
Bu konuda ilk mesajda ekleme yapmıştım onu okumanızda fayda var hocam.

Peki bu doğrulamayı yaptıktan sonra kartı tekrar kapatsak ileride tekrar doğrulama isteyecek mi? Bir de çektiği ücreti iade ediyor mu yoksa etmiyor mu?
İade etmedi henüz bende. Diğer konuda ise emin olamam ancak ben kartımı kapattım tekrar.

Yeni konular

Geri
Yukarı