31.000₺'ye R5 5600X sistem nasıl?

XPG Cherry MX red Switch klavye.

Razer bundle.

Hero 5A 4060 Ti sistem.

İade parası geldikten sonra yeni konu açarsınız. Size hangi özelleştirmeleri yapacağınızı söylerler.

Klavyeyi unutmustum 😀 Razer Bundle yerine tek tek alsa daha iyi olur herhalde, klavyeye butce kalması acısından.

Hero 5A 4060 Ti sistem alın özelleştirme olarak.

Kasa: Vento VG15FE.

Anakart: B550-P

SSD: Kioxia.

RAM: G.Skill Ripjaws 2x8 GB.

Monitör: ASUS VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms Display Port, HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

Klavye ve mouse hakkında iyi bilgi birikimine sahip değilim o yüzden öneremiyorum.

Monitör: ASUS VP249QGR 23.8" 144Hz 1ms Display Port, HDMI FreeSync Full HD IPS Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

Klavye ve mouse hakkında iyi bilgi birikimine sahip değilim o yüzden öneremiyorum.
Bu sistemde alınabilir.

Kasayı Dk431 yapması daha mantıklı Ventodan daha ucuz ve 750W
O sistemin ekran kartı stoğu yok.

Alınmaz. Aşağıdaki sistemin yanına monitör, klavye, fare önerisi alabilirsiniz.

Bu sistemde alınabilir.

Kasayı Dk431 yapması daha mantıklı Ventodan daha ucuz ve 750W

O sistemin ekran kartı stoğu yok.
1690490119289.png

Kasayı bu şekilde yaptim fakat monitör konusunda msi atmişsiniz kararsiz kaldim 27 inch ve curved tipi istiyordum nedenini bilmediğim için soruyorum cahilliğime verin daha iyiyse o MSİ monitörü eklemek isterim tabi ki. Ek olarak Razer Battle Bundle alacağim mouse kulaklik için. Klavye yukarida önerilen klavyeyi de ekleyebilirim bir yanlışım varsa düzeltir misiniz?

Eki Görüntüle 1879335

Kasayı bu şekilde yaptim fakat monitör konusunda msi atmişsiniz kararsiz kaldim 27 inch ve curved tipi istiyordum nedenini bilmediğim için soruyorum cahilliğime verin daha iyiyse o MSİ monitörü eklemek isterim tabi ki. Ek olarak Razer Battle Bundle alacağim mouse kulaklik için. Klavye yukarida önerilen klavyeyi de ekleyebilirim bir yanlışım varsa düzeltir misiniz?

Butcenize gore 27" ve Curved kaliteli bulmak zor gibi. Minimum 6K'dan baslıyor. Daha ust seviye monitorler hakkında bilgim bulunmuyor pek. Attığım monitör iyidir, alabilirsiniz. Yanlısınız yok.

Eki Görüntüle 1879335

Kule tipi soğutucu alın 120mm daha az soğutur 224 XTS öneririm.

27inch FHD Va Panel monitör alınmaz. Msi çok daha iyi bir seçimdir.

Klavye olarakda %60 isterseniz daha iyi seçenekler var fakat istemezseniz söylediğim klavye iyidir.

Bu arada ramleri 32 GB yapabilirsiniz her şeyi hesaplayın bütçe kalırsa yapın.

Kule tipi soğutucu alın 120mm daha az soğutur 224 XTS öneririm.

27inch FHD Va Panel monitör alınmaz. Msi çok daha iyi bir seçimdir.

Klavye olarakda %60 isterseniz daha iyi seçenekler var fakat istemezseniz söylediğim klavye iyidir.
Soğutucuyu gamegaraj bölümünden değiştirmeye çalişiyorum fakat maalesef ki 1 tane hava tipi soğutucu var ek olarak istemediğim şekilde bir seçenek mevcut değil.

1690490584906.png

Maksimum bütçeniz nedir? Ona göre liste yapalım.
Normal de 28 bindi fakat bugün biraz bütçeyi geçtik 31.083₺ boyutlarina çiktim. Maximum 32500 çıkabilirim.

Kasa
Monitör
Kulaklık
Mouse
Klavye

Bu hepsi dahil şeklinde.

Hepsini ayni yerden alarak diğer kargolari beklemek istemedim açikçasi.

Geri
Yukarı