31,5 veya 32 inch minimum 144Hz IPS monitor tavsiyesi

eibec

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

31,5 ya da 32 inch monitor tavsiyesi yapabilir misiniz? En az 144 Hz ve 2K olmasini istiyorum. IPS tercih ediyorum.

Ekran kartim 6900 XT.

Bu arada halihazirda 4K ve 27 inch monitor kullanıyorum ama memnun degilim. 60Hz olmasindan dolayi sanirim. Oyunlarda sanki akicilik yok.

Bütçem 10k civari.

Ornek olarak LG 32" 32GP83B-B alınır mı?

@Saint Lucia

Son düzenleme:
Baktığın monitör fena değil. LG beğenirim. Nano IPS ekran özelliğiyle geçen sene iyi bir sükse yapmıştı.
Şu aralar pek tercih edilmiyor LG. Nedendir bilemiyorum. Renkleri soluk gibi duruyor diyenlere rastladım.
Kendim bizzat beğendiğim Dell G3223D Monitör monitör budur. Bu bütçede en iyisi. Dell 32 USB-C Gaming Monitor - G3223D | Dell USA
Alternatif olarak MSI monitör var. Renk değerleri çoğu monitörden iyidir.

Baktığın monitör fena değil. LG beğenirim. Nano IPS ekran özelliğiyle geçen sene iyi bir sükse yapmıştı.
Şu aralar pek tercih edilmiyor LG. Nedendir bilemiyorum. Renkleri soluk gibi duruyor diyenlere rastladım.
Kendim bizzat beğendiğim Dell G3223D Monitör monitör budur. Bu bütçede en iyisi. Dell 32 USB-C Gaming Monitor - G3223D | Dell USA
Alternatif olarak MSI monitör var. Renk değerleri çoğu monitörden iyidir.
Daha yuksek hz degerleri aramali miyim yoksa bu attiginiz isimi kesin gorur mu? Butceyi esnetebilirim eger gerekirse

Yeni konular

Geri
Yukarı