31 Ağustos Uzaktan Eğitimde Hangi Sınıfın Derslerini İzleyeceğiz?

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Arkadaşlar, bildiğiniz gibi telafi eğitim yapılacak. 9. sınıftan 10. sınıfa geçtim fakat hangi sınıfın dersini izleyeceğimi bilmiyorum. "Telafi" dendiğine göre herhalde 9. sınıfın derslerini izleriz dedim fakat bir arkadaşım 11. sınıftan 12. sınıfa geçti ve hocaları 12. sınıf derslerini izlemesini söylemiş. Kendi hocama sorduğumda bir şey bilmediğini, onlara bir şey söylenmediğini söyledi. Şimdi yarın hangi sınıfın derslerini izleyeceğiz?

Bende 11'e geçtim. Bende aynı belirsizlik içerisindeyim. Ona göre plan yapacağım. Resmi bir açıklama yapılması lazımdı. Eğer bilgi olursa alıntı yapın. İkilem içerisinde kalmayalım. Herkese iyi geceler.
:D.

Aynı şekilde ben ve arkadaşlarım da böyleyiz. Ne izleyeceğimizi bilmiyoruz. :D :D

Bence geçmiş olduğumuz seneyi izleyeceğiz. Ben de 10'a geçtim. Yarın ki 9. sınıf matematik dersine baktığımda üçgenler konusunun anlatılacağını görüyorum ve biz üçgenleri görmedik. 2. dönem'de kaldığı için kaynadı gitti. Siz de bu şekilde kontrol edebilirsiniz.

2. dönemin telefisi sadece okullar açıldığında yapılır adamlar zaten 2. dönemi televizyondan verdiler neden telafiyi televizyondan yapsınlar ki?
Ben 11. sınıfa geçtim dil bölümünü seçtim matematik edebiyat ingilizceyi tarih ve coğrafyayı izleyip geçeceğim.
Bir de inşallah bu dönem ki beden dersinde Fortnite danslarıyla spor yaparız da yüzümüz biraz güler geçen dönem ki keko dansına bayağı gülmüştüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı