31 bin TL'ye R7 7600 sistem almak mantıklı mı?

Değiştirilmesi/yükseltilmesi gereken bir parça yok. Bu şekilde alınabilir sistem.
Teşekkürler. Anakartı B650m-k yapıp soğutucuyu da yükseltmek istiyordum, 700w psu yeterli olur mu konusunda endişelerim vardı bir de kasanın önünün tam mesh olmaması düşündürmüştü.
Yeğenime hediye alacağım o yüzden bir problemle karşılaşmasını istemedim. O zaman hiç elleme bu haliyle al diyorsunuz

Teşekkürler. Anakartı B650M-K yapıp soğutucuyu da yükseltmek istiyordum, 700W PSU yeterli olur mu konusunda endişelerim vardı bir de kasanın önünün tam mesh olmaması düşündürmüştü.
Yeğenime hediye alacağım o yüzden bir problemle karşılaşmasını istemedim. O zaman hiç elleme bu haliyle al diyorsunuz.

700W yeter. Soğutucu yükseltmenize de gerek yok. Sistemdeki soğutucu da yeterli.

Teşekkürler. Anakartı B650M-K yapıp soğutucuyu da yükseltmek istiyordum, 700W PSU yeterli olur mu konusunda endişelerim vardı bir de kasanın önünün tam mesh olmaması düşündürmüştü.
Yeğenime hediye alacağım o yüzden bir problemle karşılaşmasını istemedim. O zaman hiç elleme bu haliyle al diyorsunuz.

Sistem önerebilirim isterseniz.

Çiçek gibi sistem, uzun ömürlü, açamayacağınız oyun yok. FPS sapığı olan tanıdığınız varsa FSR 3.0 kurup cyberpunk ta 1080p 180fps oynayabilirsiniz... Bu herkesi susturacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı