32.000 TL laptop önerisi

Bütçe
32000

Domyos

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik 3.Sınıf Öğrencisi
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi benzer fiyatlarda (Max 32K) bir laptop arıyorum. Daha çok kod yazmak ve devre tasarımı uygulamaları için kullanacağım. Pili en az 6-7 saat dayanabilen ve 4-5 yıl kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Ben araştırmalarım sonucu bunu bulabildim daha iyi bir önerisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

Hocam oyun için masaüstü kullanıyorum 4060'ın hakkını bir gün bile veremem gibi duruyor ayrıca oyuncu laptopları pilde 6-7 saat gidebiliyor mu? Bir de işlemciler arasında pek fark yoksa alınabilir duruyor.

Hocam oyun için masaüstü kullanıyorum 4060'ın hakkını bir gün bile veremem gibi duruyor ayrıca oyuncu laptopları pilde 6-7 saat gidebiliyor mu? Bir de işlemciler arasında pek fark yoksa alınabilir duruyor.
Oyun oynamıyorsan belki 5-6 saat oyun oynayınca direkt yarısından bile az pil ömrü oluyor. Ben genelde priz olan yerlerde çalışıyorum pil sorunu olmuyor. Şarjdan çıkarınca performans da bir hayli düşüyor.

Oyun oynamıyorsan belki 5-6 saat oyun oynayınca direkt yarısından bile az pil ömrü oluyor. Ben genelde priz olan yerlerde çalışıyorum pil sorunu olmuyor. Şarjdan çıkarınca performans da bir hayli düşüyor.

Yanımda adaptörle dolaşmasam daha iyi olur. Gün içinde her zaman prize takma imkanım olmuyor. Performans düşüşü programlarda takılma yaratacak düzeyde olmadığı sürece pek önemli değil hocam. Bu yüzden oyuncu laptoplarına pek bakmadım ama şartları sağladığı sürece alınabilir tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı