32.000 TL'ye i7 12700K sistem alınır mı?

İkisi de After Effects Premiere Pro gibi uygulamalar kullanıyorum oyunda oyniyorum.
Hocam o zaman bence 12700kf ve gtx 1660 super şeklinde bir sistem yaparsanız daha iyi olur bence çok ekstra bir ekran kartına ihtiyacınız yoksa. Hem yüksek bir işlemci ve 32 gb ram aynı anda birçok uygulama açabilmenize de imkan sağlar.

Hocam o zaman bence 12700KF ve GTX 1660 Super Gaming X şeklinde bir sistem yaparsanız daha iyi olur bence çok ekstra bir ekran kartına ihtiyacınız yoksa. Hem yüksek bir işlemci ve 32 GB RAM aynı anda birçok uygulama açabilmenize de imkan sağlar.

Hocam en az 3070 toplayabilirler neden 1660 Super topluyoruz?

Hocam en az 3070 toplayabilirler neden 1660 Super topluyoruz?
Hocam zaten ekstra bir kullanım yoksa dedim öyle aman aman oyun hastası değilsen neden 3070 alasın ki? Ben kullanım amacına göre söyledim.

Hocam zaten ekstra bir kullanım yoksa dedim öyle aman aman oyun hastası değilsen neden 3070 alasın ki? Ben kullanım amacına göre söyledim.

Renderdada ekran kartı kullanılıyor. Eğer ekran kartları sadece oyun için olsaydı Quadro vb olmazdı. Ayrıca arkadaş oyunda oynadığı söylemiş. 1660 Super almak saçma olur.

İkisi de After Effects Premiere Pro gibi uygulamalar kullanıyorum oyunda oyniyorum.

Renderdada ekran kartı kullanılıyor. Eğer ekran kartları sadece oyun için olsaydı Quadro vb olmazdı. Ayrıca arkadaş oyunda oynadığı söylemiş. 1660 Super almak saçma olur.
Render konusunda bilgim yok ama bence 1-2 dakika fark gözardı edilebilir 7/24 render alınmıyorsa

31-32 bin tutuyor.
Render alınmayacaksa:
Alınacaksa:
Anakart olarak Asus Prime Z690-A, kasa olarak da Darkflash DLS480 daha iyi olur, 650W PSU'da yetersiz kalabilir, ikisinin de resmi sitesinde minimum 750W öneriliyor.

Son düzenleme:
Hem o tip uygulamalarda da render kısmı hariç işlemci büyük önem taşıyor arkadaşın her işinde işlemci büyük bir paya sahip geleceğe yatırım olarak 12600kf ve 12700kf bence güzel tercihler.

33,425 TL tutuyor. Hem oyun hem render gibi işler için bu sistemi toplayabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı