32 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
32k

aurorasI0

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hocam yıllardır hayalini kurduğum Gaming laptopu sonunda alabilecek paraya sahip oldum. Daha önce bir hata yapıp araştırmadan gidip 27kya Thinkpad almıştım ve işimi hiç görmemişti şimdi aynı hatayı yapmak istemiyorum. Bana soğutması iyi olan, fanları normal modda gürültüsüz çalışan, kasası kaliteli, pil ömrü iyi bir Gaming laptop önerir misiniz ekran kartı 4000'li olsun işlemci Intel i7 olsun (Monster olmasın).

Hocam yıllardır hayalini kurduğum Gaming laptopu sonunda alabilecek paraya sahip oldum. Daha önce bir hata yapıp araştırmadan gidip 27kya Thinkpad almıştım ve işimi hiç görmemişti şimdi aynı hatayı yapmak istemiyorum. Bana soğutması iyi olan, fanları normal modda gürültüsüz çalışan, kasası kaliteli, pil ömrü iyi bir Gaming laptop önerir misiniz ekran kartı 4000'li olsun işlemci Intel i7 olsun (Monster olmasın).
Benim laptop var i5 galiba çok iyi hatırlamıyorum her oyunu kaldırır 16 gb ram 500 gb ssd kartı var

Bu modeller güzel biraz daha çıkarsanız(36-40 civarına)i7 işlemcili modellerini bulabilirsiniz ama bence gerek yok ya da illa i7 istiyorum ama o kadar da bütçem yok diyorsanız.

Bu modeller güzel biraz daha çıkarsanız(36-40 civarına)i7 işlemcili modellerini bulabilirsiniz ama bence gerek yok ya da illa i7 istiyorum ama o kadar da bütçem yok diyorsanız.

MSI Cyborg'da 45W ekran kartı var, bütçenin 4-5k üstünde i7'li ve 4050'li Victus'lar var ama illa i7'ye gerek yok derseniz

Hocam bu ikisinin farkı ne bir de sitede hep Acer Nitro HP Victus ASUS TUF önerileri geziyor MSI çok önerilmiyor bunun sebebi ne? MSI alırsam ısınma problemi fan gürültüsü vs yaşar mıyım bilgilendirir misiniz?

MSI Cyborg'da 45W ekran kartı var, bütçenin 4-5k üstünde i7'li ve 4050'li Victus'lar var ama illa i7'ye gerek yok derseniz.

Victus'lar pek sağlıklı değil bence.

Bütçe arttırılabilirse RTX3070 Ti ve RTX4060'ı öneririm:
Bütçe arttırılamaz ise:
Öneri sırasına göre dizdim.

Soğutma sisteminden dolayı Nitro V15 önermiyoruz.

Geri
Yukarı