32 bin TL laptop önerisi

Bütçe
maksimum 32 bin
ASUS TUF'u biraz araştırdım izlediğim test videolarında işlemci çok rahat 91-92 görüyor tek SSD portu var onda da 522 GB takılı ve 8 GB RAM'le geliyor almak pek mantıklı gözükmedi açıkçası

ASUS TUF'u biraz araştırdım izlediğim test videolarında işlemci çok rahat 91-92 görüyor tek SSD portu var onda da 522 GB takılı ve 8 GB RAM'le geliyor almak pek mantıklı gözükmedi açıkçası
Isı konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız kesinlikle Nitro alın. BF 2042 ve Bannerlord'ta 83 dereceyi geçmiyor işlemci ve genelde 79-82 arasında gidip geliyor. Ayrıca Nitro 1x16 RAM ile geliyor yanına bir 16 daha alıp 32 yapabilirsiniz hatta benim gibi direkt (2x16) 32 GB'lık versiyonu da satın alabilirsiniz.

Evet bu da çok iyi

Bu ikisi arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz?

Bu arada ilk yazdığımda eklediğim Victus gözümün önünde 31binden 33 binde çıktı artık alamam :(
Bende de TUF var, gayet memnunum. Şarj süresi bir hayli güzel, ısınmıyor.

Hayır, tek SSD portu yok, 2 M.2 SSD slotu var.

Son düzenleme:

Arkadaşlar sanırım bunu alacağım hem 165Hz hem 16" olması çok iyi artılar çoğunlukla oyun oyanayacağım içinde ASUS TUF da işlemciye yatırım yapmaktansa ekran ve soğutma sistemi yatırım yapmak daha mantıklı geldi

Arkadaşlar sanırım bunu alacağım hem 165Hz hem 16" olması çok iyi artılar çoğunlukla oyun oyanayacağım içinde ASUS TUF da işlemciye yatırım yapmaktansa ekran ve soğutma sistemi yatırım yapmak daha mantıklı geldi
Hocam bu linkten idefix üzerinden alırsanız (hepsi aynı satıcı zaten) 32 GB RAM'li versiyonu 31.400 TL'ye geliyor.

Ben LOQ fazla sevmesemde daha iyi performans icin LOQ'u daha rahat bir cihaz acisindan Nitro 5-16 öneririm.

Geri
Yukarı