32 bin TL yazılım için laptop önerisi

Bütçe
32000

Akadus

Hectopat
Yer
Esenyurt/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Unreal Engine 5 kullanmak için bir laptop istiyorum. Bu yüzden, en az 16 GB RAM'i olmalı ya da yükseltmeye müsait olmalı. İşlemciye daha çok önem veriyorum. Oyun oynamayacağım. Ekran kartı ortalama olmalı. Tek sıkıntı en az 12 taksit yapılıyor olması gerek yoksa almam imkansız.
MacBook Air M2 16 GB modeli cazip geliyor ama bu fiyata veya daha altına diğer seçenekleri de değerlendirmek istiyorum.

Mac kullanmak için özel bir sebep var mı? (yoksa MacBook ile yazılım geliştirme çok tavsiye edilen bir şey değil)

Quality of Life özelliklerinden dolayı düşünüyorum. Hafifliği, şarjı vs. vs.

MacBook Air M1 16 GB RAM 256 GB SSD versiyonu aldım. 25.02.2023 itibariyla fiyatı 23000 TL idi. Bu konuyu uzun süre sonra görürseniz tecrübelerimi sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
Quality of Life özelliklerinden dolayı düşünüyorum. Hafifliği, şarjı vs. vs.

MacBook Air M1 16 GB RAM 256 GB SSD versiyonu aldım. 25.02.2023 itibariyla fiyatı 23000 TL idi. Bu konuyu uzun süre sonra görürseniz tecrübelerimi sorabilirsiniz.

Birinci sorum neden M.2 değil de M1 tercih ettin. İkinci sorum yazılımda hangi alanla uğraşıyorsun. Üçüncü sorum ise ulan keşke Windows olsaydı şunu da yapardım bunu da yapardım dedin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı