32 Bit bilgisayara 64 Bit kurmak

sucuklukaşar

Hectopat
64 Bit destekli bir bilgisayarım var. Windows 10 2004 kurmak istedim 64 Bit'e yükseltmek için. Ama aşağıda bıraktığım şekilde bir hata alıyorum. Kurmak için izlediğim yol ise bu: Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum - Technopat Sosyal Ne yapmam gerekiyor anlamadım.

Adsız.png

64 Bit destekli bir bilgisayarım var. Windows 10 2004 kurmak istedim 64 Bit'e yükseltmek için. Ama aşağıda bıraktığım şekilde bir hata alıyorum. Kurmak için izlediğim yol ise bu: Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum - Technopat Sosyal ne yapmam gerekiyor anlamadım.

Eki Görüntüle 552263

32'den 64 Bit'e kurulumda masaüstünden yapamazsın CD veya flash a yazdır açarken Boot menüden seç :D.
64 Bit destekli bir bilgisayarım var. Windows 10 2004 kurmak istedim 64 Bit'e yükseltmek için. Ama aşağıda bıraktığım şekilde bir hata alıyorum. Kurmak için izlediğim yol ise bu: Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum - Technopat Sosyal ne yapmam gerekiyor anlamadım.

Eki Görüntüle 552263

32'den 64 Bit'e kurulumda masaüstünden yapamazsın CD veya flash a yazdır açarken Boot menüden seç :D.

Windows'u USB'ye yükledikten sonra Boot menüsünden seçerek yükleyin.

İzlediğim videoda öyle yapıyordu. Format olarak değil güncelleme olarak yapmak istiyordum.

Sisteminiz 32 Bit mi 64 Bit mi? Yüklü olanı sormaktayım.

32 Bit.

Sistem özelliklerini yazar mısın?

Lenovo 80QQ
Intel(r) Core(tm) i5-5200U CPU @ 2.20GHz (4 cpus), ~2.2GHz
4096MB RAM
Intel(r) HD Graphics 5500 1375 MB
NVIDIA GeForce 920M 3233 MB

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı