32 bit bilgisayara Windows 10 yüklemek

omery5295

Zeptopat
Daha fazla  
32 bit PC'ye Windows 10 yükledim. Sizce uygunmu Windows 7 ve Widows 8'i kaldırıyor ama Windows 10'u kaldırır mı bilmiyorum

Genel olarak Pentium Dual Core işlemcili bilgisayarlar var bu yazdığınız seride. Siz sistem özelliklerinizi buraya yazar mısınız? Bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler deyin yeter, onun fotoğrafını buraya yollayın.

Genel olarak Pentium Dual Core işlemcili bilgisayarlar var bu yazdığınız seride. Siz sistem özelliklerinizi buraya yazar mısınız? Bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler deyin yeter, onun fotoğrafını buraya yollayın.
şuan bilgisayarıma format atıyorum o yüzden çekemem ama 3 gb ram var ve x64 tabanlı işlemci yazıyor ve işlemcimde aşağıdaki

İşlemcim
şuan bilgisayarıma format atıyorum o yüzden çekemem ama 3 gb ram var ve x64 tabanlı işlemci yazıyor ve işlemcimde aşağıdaki

İşlemcim
olmazsa 8.1 yükleyeceğim

Bence o bilgisayara hiç Windows 10 kurup da hem zamanınızı hem de bilgisayarınızı öldürmeyin, Windows 8.1'de bile stabil olacağından şüpheliyim. Once Windows 8.1 deneyin, olmadı Windows 7 yüklersiniz mecbur.

Peki benim bilgisayarım windows 7 32 bit işlemci:İntel Pentium(R) Dual-Core CPU E5700@ 3.00 GHz Ram : 2 gb . Bu bilgisayarı hangi işletim sistemine yükseltebilirim?

Yeni konu açın, bakarız konunuza da :)

Peki benim bilgisayarım Windows 7 32 bit işlemci: Intel Pentium(R) Dual-Core CPU E5700@ 3.00 GHz RAM: 2 GB. Bu bilgisayarı hangi işletim sistemine yükseltebilirim?

Windows 8.1 32 Bit Single Language deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı