32 Bit sistemi 64 Bit yapmak

Sistemim 32 Bit ve GeForce NOW kullanmak için 64 Bit yapmak istiyorum, tarayıcıdan oldukça fazla gecikme oluyor. Format atmadan temiz kurulum olmayacağını biliyorum ama bilgisayarımda 5-6 senelik bilgilerim var. Elimde iki tane HDD var ve bir tanesi bilgisayarıma takılı. Diğer HDD'yi takıp dosyalarımı ona atsam ve bilgisayarıma format atarak yükseltsem nasıl olur?
Bence Google One gibi doğru düzgün bir bulut depolama hizmeti alın ve dosyalarınızı oraya yedekleyin, veriler sizin için önemliyse zaten her geçen gün yaşlanan mekanik diskler gittikçe artan bir risk yaratıyor.

Hocam konu masaüstü bilgisayarlar bölümü ne açılmış ama HDD'yi çıkarıp takmaktan bahsediyorsunuz. Masaüstü bilgisayarınız olduğunu düşünerek konuya cevap yazdım ancak kullandığınız cihaz laptop ise konu yanlış yere açılmış ve benim dediğim yöntem işinize yaramayacak. Başka bir HDD ye yedekleme yapmak istiyorsanız disk klonlama işlemi yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı