32 GB RAM'li PC de Opera GX takılıyor ve kasıyor

ShadowRuno

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Eagle Rtx 3060 12GB OC / Ryzen 7 5700x 3,40Ghz / 2x GSKILL RipjawsV 16GB DDR4 3200Mhz / WD 1TB GREEN SN350 NVMe Gen3x4 M.2 SSD (Okuma 3200MB / Yazma 2500MB) / B550M DS3H
Opera GX'i arayüzünü sevdiğimden kullanıyorum, eskiden rahat akıcı bir şekilde kullanıyordum, fakat şu son zamanlar 32 GB RAM'im, ağır oyunları rahat kaldırabilen bir sistemim olmasına ve hiçbir ayarı değiştirmememe rağmen siteler çoğu zaman takılıyor, hele YouTube'ta felaket kasıyor. Ve gx Control kapalı olmasına rağmen böyle, yardım edebilen olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reklam engelleyici açık mı?

Eğer açıksa YouTube bilerek uygulamayı yavaşlatıyor.

Opera GX'i arayüzünü sevdiğimden kullanıyorum, eskiden rahat akıcı bir şekilde kullanıyordum, fakat şu son zamanlar 32 GB RAM'im, ağır oyunları rahat kaldırabilen bir sistemim olmasına ve hiçbir ayarı değiştirmememe rağmen siteler çoğu zaman takılıyor, hele YouTube'ta felaket kasıyor. Ve gx Control kapalı olmasına rağmen böyle, yardım edebilen olursa sevinirim.
Hocam tarayıcıyı bir sıfırlayın.

Harddisk kullanıyorsanız bir ihtimal bu yüzden olabilir.

Görev yöneticisinden sıcaklık ve kullanım yüzdesi atar mısınız?

Reklam engelleyici açık mı?

Eğer açıksa YouTube bilerek uygulamayı yavaşlatıyor.
Yok hocam şimdi denedim ve bende takılma yaşanmadı reklam engelleyici açık olmasına rağmen.

Sorunu teşkil eden şey nedir bilmem ama Brave'den iyisini görmedim neredeyse her tarayıcıyı da kullandım evet ilk başta gx göze hoş geliyor ses efektleri, görseller vb ama 1 hafta Brave kullanın görün farkı.

Sorunu teşkil eden şey nedir bilmem ama Brave'den iyisini görmedim neredeyse her tarayıcıyı da kullandım evet ilk başta gx göze hoş geliyor ses efektleri, görseller vb ama 1 hafta Brave kullanın görün farkı.
Chrome'dan başka tarayıcıya geçmek istiyorum ama değişik geliyor.

Yok hocam şimdi denedim ve bende takılma yaşanmadı reklam engelleyici açık olmasına rağmen.

Yaşandı sen fark etmedin veya gözden kaçtın denk gelmedi. Bariz yavaşlama var.

Yeni konular

Geri
Yukarı