Opera GX takılıyor

loren4

Hectopat
Daha fazla  
Bayağıdır Opera GX kullanıyorum fakat son 1 haftadır arada bir takılmaya başladı. Fark ettiğim üzere genellikle video falan izlerken oluyor. Tam ekran yaptığım sırada takılma oluyor. Bunun nedeni nedir? Aynı sorunu yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Google reklam engelleyicilere savaş açtı. "Sözde" bir türlü engelleyemedikleri için Youtube'da Adblock kullanımı tespit edildiğinde tarayıcıya aşırı işlem yükü gönderiyor ve bu da kasmaya sebep oluyor. Dün Brave kullanmaya başladım şimdilik onda bir sorun yok.

Google reklam engelleyicilere savaş açtı. "Sözde" bir türlü engelleyemedikleri için Youtube'da Adblock kullanımı tespit edildiğinde tarayıcıya aşırı işlem yükü gönderiyor ve bu da kasmaya sebep oluyor. Dün Brave kullanmaya başladım şimdilik onda bir sorun yok.
Şuanda FOX'un kendi sitesinde tüm AdBlocker'ları kapattım ve film izlemeye çalışıyorum. Tam ekran yapınca zaten kasıyor orası ayrı ama aşağıdaki ibareler tam ekran yapınca kaybolurken bir takılma oluyor. Sanki İşlemci veya Ekran kartı (her neyse) kullanımı %100 oluyormuş gibi. Ne alaka anlamadım.
1707672398743.png

Geri
Yukarı