32 inç Uydu Alıcılı Smart TV Tavsiyesi?

Lithium

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
En fazla 32 inç olacak şekilde smart TB'li(Youtube, IP TV), dahili uydu alıcılı(full HD yada HD farketmez) ve dahili Wifi'lı bir TV arıyorum. İstediğim özelliklerde Grundig vle6730 var ama fiyatı 1400 TL bütçemi aşıyor. Ben daha çok 1000 TL civarına mümkünse daha azına istiyorum. Bir de Android Box filan varmış. Dekoder gibi eğer fiyatı uygun olursa 32 inç düz TV veya monitör alıp, uygun Android Box'lı da düşünebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grunding, Arçelik, Beko, Vestel gibi markaların akıllı TV'lerin pek özelliği yoktur. Yüklemeye izin verdiği uygulamalarda çok azdır ve büyük ihtimal işini görmeyecektir. Android box ile monitör TV almak daha mantıklı bir seçenek. Yalnız Xiaomi Mi TV box haricinde Android box önermem. Diğer Çin modelleri ısındığında çok fazla donma yapar.

Grundig vle6830 aldık. Güzel bir TV ama kurulumuna 60 TL ücret isteniyor. Kendiniz kurabilirsiniz, garanti dışı kalmıyormuş. Tv'ye gelirsek ayakları biraz dandik vidası tam sıkılmıyor bu yüzden güven vermiyor. Ayrıca tv görüntüsü çok üst düzey değil, kanallar flu gibi full hd performansını beğenmedim. Videolar daha iyi ama dahili uydu alıcısı kaynaklı olabilir. Ama 32 inç lerde zaten üst düzey görüntülüye rastlamadım daha. Smartı, WiFi gayet iyi. Netflix yok ama youtube ve ssiptv var. Şık bir görüntüsü var ve oldukça ince ve hafif duruyor. 7 kg olduğu yazıyor ama bence daha hafif. Tv'nin ilk açılışı biraz geç oluyor. Açıldıktan sonra ise gayet akıcı. Sesi tatmin edici düzeyde. Kayıt özelliği için usb lazımmış. Sadece usb ye kaydedip sadece TV de izlenebiliyormuş. Telefonu WiFi olarak TV ye bağlayabiliyorsunuz. Kumandanın yanında pil çıkıyor. Askı aparatı için vidaları geliyor ama askı aparatını sizin almanız gerek. Fiyatı her ne kadar pahalı olsa da 32 inç full HD, smart, WiFi ve dahili uydu alıcılı olarak piyasadaki tek tercih edilebilir model. Philips'e de baktım Grundig açık ara ondan daha iyiydi. 32 inç alacaklara tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı