320 TL Red Switch klavye önerisi

Bütçe
320

Bunu almayı düşünüyorum fakat bu modelde basmama sorunları var diyen var. Ama 2021 yeni büyük enterlı versiyonunda bu sorunun çözüldüğü söyleniyor.
Alınmaz. Sıkıntılı bir marka ve sıkıntılı bir model. Ya blue switch Redragon, Gamenote modellerine bakın ya da 20 30 lira yükseltip @luthermartin hocamın attıklarından birini alın bence.

Bunu almayı düşünüyorum fakat bu modelde basmama sorunları var diyen var. Ama 2021 yeni büyük enterlı versiyonunda bu sorunun çözüldüğü söyleniyor.

Almayın hocam basmama sorunları bu versiyonda var.

Biraz daha yükseltin.
K552 stokta yok.

Gerçek fiyatı bu.

Hocam bence bütçe yükseltip Gamenote ve Redragon'lara bakın, bu fiyatlarda sadece kalitesiz markalar var. James Donkey, Rampage, Gamepower gibi markalar var yani.

Hmm olabilir.
Hocam bence bütçe yükseltip Gamenote ve Redragon'lara bakın, bu fiyatlarda sadece kalitesiz markalar var. James Donkey, Rampage, Gamepower gibi markalar var yani.
Haklısınız bu devirde bu gibi markalardan ürün almak pek güvenilir değil ama maalesef fiyat olarak bu markaları almak zorunda kalıyoruz.
Bu arada söylemeyi unutmuşum klavye türkçe olmalı çünkü yazı vs. Yazarken de kullanacağım klavyeyi

Aynen öyle sonuçta kullanılan Switch aynı Outemu kullanılıyor değişen tek şey malzeme kalitesi oluyor ama maalesef ülkemizde teknolojik ürün almak zor maalesef hepimiz bu tarz ürünler alıyoruz.

Hmm olabilir.

Haklısınız bu devirde bu gibi markalardan ürün almak pek güvenilir değil ama maalesef fiyat olarak bu markaları almak zorunda kalıyoruz.
Bu arada söylemeyi unutmuşum klavye Türkçe olmalı çünkü yazı vs. yazarken de kullanacağım klavyeyi.

Almayın hocam basmama sorunları bu versiyonda var.
Bu klavyeyi bolcana araştırdım. Arkadaşım red switch ve blue switch versiyonunu da kullandı bi sıkıntı olmadığını söyledi. 2021 de çekilen inceleme videolarına da baktım genel olarak çoğu kişide bu problem yok. Ama biraz tırsmıyorum değil.

Geri
Yukarı