3200 MHz 16 GB RAM önerisi

Bütçe
1000- 1300

Opre

Hectopat
Anakart
B350M-K
İşlemci
Ryzen 5 1500x
Merhaba, ASUS Prime B350M-K anakart ve Ryzen 5 1500X işlemcim var ekran kartım GTX 1060 6 GB. 8 GB RAM kullanıyorum ve bunu 8x2 olarak yükseltmek istiyorum. RAM komple değişecek 3200 MHz 8x2 GB RAM önerilerinizi almak isterim. Sevgilerle.

Şuan kullandığın Ram'in CL değeri nedir?
Merhaba, ASUS Prime B350M-K anakart ve Ryzen 5 1500X işlemcim var ekran kartım GTX 1060 6 GB. 8 GB RAM kullanıyorum ve bunu 8x2 olarak yükseltmek istiyorum. RAM komple değişecek 3200 MHz 8x2 GB RAM önerilerinizi almak isterim. Sevgilerle.

Genelde Gskill, kingston, corsair markalarını duydum ama ballistixi hiç duymadım bu markalardan iyi midir hiç bilmediğim için farkı nedir acaba

Genelde Gskill, kingston, corsair markalarını duydum ama ballistixi hiç duymadım bu markalardan iyi midir hiç bilmediğim için farkı nedir acaba
Piyasadaki en iyi belleklerden biri. Çoğu zaman stokta olmaz olunca da hızlıca tükenir. Bu arada markası Crucial, Ballistix ise bir modeli.

Aslen ismi köklü firmalardan birisi olan MİCRON'dur.Crucial adında Ballistix modelinde ram çıkarıyor ben kullanıyorum çok memnunum arkadaşların attığı linklere bak en ucuz olanı yapıştır gitsin.

Geri
Yukarı