3200 TL Bilgisayar Toplama ( Monitör, Klavye, Fare Dahil )

15ferhat15

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bir sistem toplamayı düşünüyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Görüntüsü (7).png

Böyle bir sistem topladım.

Monitör olarak bunu kullanabilirsin. Kendim monitör almadan önce kullanmıştım sade bir 1080p monitör SAMSUNG 21.5" S22D300B LED MONİTÖR

Klavye mouse'u kendi istediğin kaliteli bir markadan göz zevkine uygun bir klavye mouse alabilirsin.

Sen sen ol sistemini mahallendeki bilgisayarcidan topla ben 3000 tl ye 16 gb ram ddr4 2300mghz i7 6700k oluyo galiba skylake 4 gb ekran karti gtx1060 monitor klavye mouse kulaklik hoporlor dahil

Zaten topladım bilgisayarı hem bizim mahallede bir tane bilgisayarcı gördüm o da kasa falan temizliyor ve Casper bilgisayar satıyor :)

Mahalle bakkallarına fazla güvenmeyin. Adam sana göz doldurmak için 16 GB ram ve 4 GB ekran kartı satar. Ama ekran kartının GPU'su çok eskidir yada kötüdür.
I5 6500
RX 480
GSKILL 16 GB 2133 Mhz RAM
MSI B150M Bazooka
Zalman Z3 Plus.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı