3200 TL Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Graiudus

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu fiyat aralığında sağlam bir bilgisayar arıyorum. Oyun oynamayacağım hızlı ve uzun süre beni götürebilecek bir bilgisayar olması yeterli. Yakın zamanda dizüstü bilgisayar alan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Konuya hakim değilim o yüzden sizden yardım istiyorum.
Teşekkürler.

Tavsiyeler için teşekkürler fakat bunların fiyatları 2000 küsür daha güçlü cihaz lazım.

Merhaba,

Yakınlarda Lenovo V330-15IKB aldım İntel 8.Nesil i5 ve 8GBRam var, üzerinde 500GB normal hdd ile geliyor ve onboard ekran kartı var.

+ Onboard ekran kartı olduğu için pili daha iyi gidiyor ve az ısınıyor. Ekran kartlı modellerini alma, ısınma problemleri var. Zaten Radeon M530 filan ancak I5 8250U / Intel 620 gücünde.
+ Ekstradan Samsung 970Pro NVME ssd ekledim, faydası çok.
- Ekran kötü, ofis işleri için kullanılabilir sadece. Full HD ama yinede.
- Pili ufak, çok uzun ömrlü değil, 4 saat max.

Ref: Lenovo V330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 500GB Freedos Fiyatı

Oyun oynamayacaksanız önerdiğim 128 GB SSD li bilgisayarı alabilirsiniz. Hızlı dosya alışverişini işlemci sağlamaz depolama birimi sağlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı