3200 TL monitör önerisi

Mert Nasuh

Centipat
Daha fazla  
Bu üç monitör arasında kaldım. Bana en az sıkıntı yaratacak hem garanti hem ölü piksel konusunda hangi monitördür 144Hz 1ms IPS panel önerilere açığım 3200TL'yi geçmeyecek.
AOC
LG
MSİ

Aoc modeli 4 ms gtg
LG modeli 1 ms gtg
MSI modelin gtg'sini bilmiyorum ama olumsuz pek fazla yorumuyla karşılaşmadım, ben bahsettiğiniz LG modelini kullanıyorum tavsiye ederim sormak istediğiniz bi şey olursa yanıtlarım.

AOC modeli 4 ms GtG.
LG modeli 1 ms GtG.
MSI modelin GtG'sini bilmiyorum ama olumsuz pek fazla yorumuyla karşılaşmadım, ben bahsettiğiniz LG modelini kullanıyorum tavsiye ederim sormak istediğiniz bir şey olursa yanıtlarım.

LG benim aklımdan geçti ama garantide sıkıntı oluyormuş 5 ölü pikselden sonra ekran değişimi oluyormuş.

AOC modeli 4 ms GtG.
LG modeli 1 ms GtG.
MSI modelin GtG'sini bilmiyorum ama olumsuz pek fazla yorumuyla karşılaşmadım, ben bahsettiğiniz LG modelini kullanıyorum tavsiye ederim sormak istediğiniz bir şey olursa yanıtlarım.

Ölü pikselde hiç sorun yaşadınız mı şu an ölü piksel mevcutmu kaç yıldır kullanmaktasınız.

LG benim aklımdan geçti ama garantide sıkıntı oluyormuş 5 ölü pikselden sonra ekran değişimi oluyormuş.

Ölü pikselde hiç sorun yaşadınız mı şu an ölü piksel mevcutmu kaç yıldır kullanmaktasınız.
Bende de bi tane ölü piksel çıktı, 2 defa test yaptım görmedim,daha sonra tesadüfen steam kütüphanesinde gezerken gördüm, (en solda) benüm için bi sıkıntı değil ve kullanmaya başlayalı 1 hafta falan oldu aldığımdan bu yana 250 tl arttı fiyatı o yüzden iade etmeyi vs. düşünmüyorum.

Geri
Yukarı