3200 TL monitör önerisi

Bütçe
3200
En az 144 olursa 165 Hz 24 inç monitör önerilerinizi bekliyorum.
Ve ghosting şansa olan bir şey mi yoksa panel e göre olma ihtimali artıyor mu emin değilim VA veya IPS panel tercih ediyorum.
Bütçem en fazla 3200.
Şu nasıl acaba?
Samsung CRG5 LC24RG50FZRXUF 24" 4 MS 144 Hz HDMI Full HD Curved VA LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri
Bu fiyatta bunu mecburiyetten sık sık önerdiklerini görüyorum alabilirsiniz tabii ki ama bu konuya bir göz atın derim çünkü ürün VA panel.Tipik olarak 20 ms gecikmeye sahipler yani yavaşlar.Yukarıda önerilen İPS panel monitörü de alabilirsiniz.

Boş ver CRG5'i.

ASUS vpqgr önerecektim ama fiyatı yükselmiş 200 TL falan.

Nays kartla alabiliyorsan şu monitörü öneririm.

(İksero hocam fiyat indirimini sen olmasan görmeyecektim teşekkürler.)

Sepette %2 indirim var bu 60 TL'ye denk geliyor 3538 TL fiyatı oluyor. Nays kartın çiçeksepetinde alışverişe %20 geri ödemesi var 250 TL'ye kadar 3300 TL civarına bu monitöre sahip olabiliyorsun.

(Alırken 3500 ödüyorsun 1-3 gün arasında Nays kart sana 250 TL geri ödeme veriyor o parayı ister Nays içinde tutarsın ister bankana geri çekersin)

Kampanyanın linki de burada.

Boş ver CRG5'i.

ASUS vpqgr önerecektim ama fiyatı yükselmiş 200 TL falan.

200 TL zam ne ki ben kendime uygun fiyatlı diye 3600 TL fiyata aldığım monitörüm 3900 TL oldu. İade edecektim zamdan sonra vazgeçtim, kullanıyorum işimi görüyor.Bu arada ürün 1080p ve 24 ekran 165 hz.😁

Son düzenleme:
200 TL zam ne ki ben kendim uygun fiyatlı diye 3600 TL fiyata aldığım monitörüm 3900 TL oldu. İade edecektim zamdan sonra vazgeçtim, kullanıyorum işimi görüyor.

Para iyice değersizleşti hocam maalesef sürekli zam üstüne zam geliyor. Oturup sürekli fiyat taraması yapmak durumunda kalıyoruz öneri vermek için böyle olunca.

Bende pek mutlu değilim keşke fiyatlar sabit kalsa ya da düşse.

Bir şeye indirim geliyor diye seviniyoruz ama indirim adı altında çoğu ürünü olması gereken fiyata düşürüyorlar sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı