3200 TL Monitörlü sistem toplama

Siparişleri verdim. Çok teşekkür ederim yardımınız için. Gerçekten çok aydınlatıcıydı. Technopat gene farkını gösterdi. :)

@@FearlyGhost yapacağımdan emin olun lütfen. :) Tek sıkıntı bu nanokatalog geç gelme ihtimali ve yarın vatan mağazasına gideceğim umarım bulurum orada o kasayı.

Anladım. Umarım buluruz kuzenin de bütçeyi aştık normale göre. Yarın haberdar ederim sizleri.
XIGMATEK FRONTLINER EN8811 600W 3x12CM MAVİ LED FAN USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar

Merhaba. Bu arada bunun içerisindeki PSU nasıl sağlıklı mı?
@@FearlyGhost Hocam mağazaya gittiğimde o kasayı bulamazsam ona fiyat ve performans olarak benzerini önerir misin lütfen? Adana mağazalarında bulunması önemli.
Ayrıca en kötü ihtimal elimde bir DARK N10 kasa var. Ona bir PSU önerir misin uygun fiyatlı?
Bu iki seçeneği de değerlendirmek isterim. Anakart , bellek , işlemci , SSD ve HDD siparişlerini
verdim geriye kasa olayı kaldı.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Kasayı aldık. Çok teşekkürler. Hatta eski fiyatını kontrol edince uyguna almışız baya.
2. olarak ABD amazondan parça yollayacak öz dayım. Ekran kartı ve RAM önerir misin bizim PC için. Ve sence nasıl yollamalı nasıl yollar ise uyguna gelir.
@FearlyGhost

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı