3200 TL Sistem Alınacak

ByMusty

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, büyük bir ihtimalle yarın toplayacağım sistem için yorumlarınızı bekliyorum. bilgisayarı Vatan Aydın mağazasında toplayacağım için parçaları büyük oranda mağazada bulunanlardan seçtim (Seagate Barracuda 1 TB yerine WD Blue 1 TB, Z97 Pc Mate, MSI GTX970 Gaming 100ME yerine Asus Strix GTX 970 gibi).
PC.JPG

Sizin de son olarak önereceğiniz değişiklikler varsa lütfen söyleyin. Ayrıca belki Samsung 120 GB 850 Evo da alabilirim. Sistemi toplarken parçaların fotoğraflarını çekebilme imkanım olursa çeker atarım. Olmazsa da sistemin toplanmış fotoğraflarını atarım. Ayrıca elimde olan oyunlarla da test yapma düşüncesi var aklımda.

Anakartı msi h97 gaming 3 yapmanı öneriyorum. Sonuçta işlemcinin çarpan kilidi açık değil ve gaming bir anakart. Bunun dışında eksiği yok hayırlısı olsun. :)

GYWg7N.jpg

Çok daha performanslı bir sistem olduğu kanaatindeyim :) Bütçe biraz zorlanıyor ancak SSD farkı var. RAM'lerden yana hiçbir sıkıntınız olmasın her türlü ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Anakartı msi h97 gaming 3 yapmanı öneriyorum. Sonuçta işlemcinin çarpan kilidi açık değil ve gaming bir anakart. Bunun dışında eksiği yok hayırlısı olsun. :)

Zaten Z97 PC Mate'i mağazada var diye düşünmüştüm sistemi daha erken alabilmek için. H97 Gaming 3 de aklımda olan bir anakarttı. Artık sipariş verip bekleyeceğiz birkaç gün. Teşekkürler...

GYWg7N.jpg

Çok daha performanslı bir sistem olduğu kanaatindeyim :) Bütçe biraz zorlanıyor ancak SSD farkı var. RAM'lerden yana hiçbir sıkıntınız olmasın her türlü ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

SSD'yi çıkarıp bu sistemi alacağım. SSD'yi de sonradan alacağım. Teşekkürler.

Zaten Z97 PC Mate'i mağazada var diye düşünmüştüm sistemi daha erken alabilmek için. H97 Gaming 3 de aklımda olan bir anakarttı. Artık sipariş verip bekleyeceğiz birkaç gün. Teşekkürler...

SSD'yi çıkarıp bu sistemi alacağım. SSD'yi de sonradan alacağım. Teşekkürler.

Tabiki sizin tercihiniz. Ancak işletim sistemini taşımak veya tekrar kurmak büyük işkence benim açımdan :)

Vatan bilgisayar yerine eksen bilgisayarı tercih ederseniz oldukça performanslı samsung 850EVO 250 GB SSD'li bir sistem önerebilirim. Ayrıca kasa zalman z3 plus gibi bir kasa yerine çok daha şekil ve daha iyi bir kasa alınabilir

ImageUploadedByTapatalk1433710883.956318.jpg

Vatan bilgisayar yerine eksen bilgisayarı tercih ederseniz oldukça performanslı samsung 850EVO 250 GB SSD'li bir sistem önerebilirim. Ayrıca kasa zalman z3 plus gibi bir kasa yerine çok daha şekil ve daha iyi bir kasa alınabilir

Eki Görüntüle 75537

Hocam benim yolladığım sistem ile bu sistem arasında performans olarak hiçbir fark yok :) SSD sonradan alınacağı için zaten Vatan'dan alınmayabilir. Onun dışında da kasanın şık, şekil olması kişiye göre değişir. İki kasada oldukça kaliteli.

Eksen bilgisayarı tercih edin dolar kuru u 2.35 den hesapladığını idda ediyor fakat her üründe geçerli değil ram-ekran kartı gibi parçalar daha ucuz.

Eksen bilgisayarı tercih edin dolar kuru u 2.35 den hesapladığını idda ediyor fakat her üründe geçerli değil ram-ekran kartı gibi parçalar daha ucuz.

Onlarda 2.35 kadar düşmüyor ya :) Ben hesaplıyorum, 2.35 olduğunda fiyat baya düşmesi gerekiyo ama o kadar düşmüyor..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı