3200 TL Sistem Alınacak

Söylediğim gibi her üründe geçerli degil mesela ram ler eksende 60-70 tl daha ucuz. Sanırım eksende gösterilen $ lı fiyata kdv dahil değil tl ye çevirirken kdv ekleniyor.

Arkadaşlar Vatan'dan aşağıdaki sistemi sipariş ettim. Görevli de Perşembe günü kesin hazır olacağını söyledi.
PC.JPG

Eksen'den sipariş vermedim çünkü hem babam parçaları görerek almak istedi hem de doların yükselmesi nedeniyle Eksen'deki 2,35 dolar kuru da kalktı ve Vatan'dan daha pahalıya geliyordu.

Siz de dakika başı sürücüsü yanıt vermeyi kesen, 9500GT olan bir bilgisayar kullanıyor olsaydınız siz de alırdınız :) Zaten kurun yükselme ihtimali de var bu haftalarda hiç belli olmaz.
Haklısınız ama bende Ati Radeon X550 kullanan bir insanım daha hala bir yeni bilgisayar almadım. Şu an telefondan giriyorum.

Kurun düşeceğini kim söyledi ? :) Keşke dün verseydiniz siparişi. Şu an 2.80 dolar ve düşeceğini hiç sanmıyorum. Fiyatı düşürmek için Hyperx Savage RED alabilirdin :) Ancak kesinlikle tertemiz sistem olmuş. Hayırlı olsun.

Kurun düşeceğini kim söyledi ? :) Keşke dün verseydiniz siparişi. Şu an 2.80 dolar ve düşeceğini hiç sanmıyorum. Fiyatı düşürmek için Hyperx Savage RED alabilirdin :) Ancak kesinlikle tertemiz sistem olmuş. Hayırlı olsun.

Dediğiniz gibi dün almadığıma bin pişman oldum. Hayırlı olsun dilekleriniz için de teşekkürler. Şimdiki kullandığım PC den sonra bu sistem nasıl olacak çok merak ediyorum :)

Dediğiniz gibi dün almadığıma bin pişman oldum. Hayırlı olsun dilekleriniz için de teşekkürler. Şimdiki kullandığım PC den sonra bu sistem nasıl olacak çok merak ediyorum :)

SSD olmayan bilgisayar ile SSD olan bilgisayarın farkı bile anlaşılıyor, o sistemden bu sisteme geçmek büyük bir zevk :) Yılbaşında bende yaşadım o zevki...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı