3200 TL sistem toplama

Bütçe
3200

BLACK0NE

Femtopat
Daha fazla  
300W PSU bu sistem için yeterli mi ağalar benim topladığım sistem şöyle oluşuyor.

Patriot 8 GB Viper Steel siyah 3200MHz.
WD 1TB Blue 64MB 7200RPM 3.5" SATA 3.0 harddisk.
CL16 DDR4 Single kit RAM.
MSI A320M-A PRO 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 HDMI DVI mATX Anakart

MSI GeForce GT 1030 2GH lp OC 2 GB GDDR5 64 Bit ekran kartı.

AMD Ryzen 5 1600 (AF) 3.2GHz 19MB önbellek 6 çekirdek AM4 14nm işlemci bu sistem için 300W PSU olan.
Power Boost BST-ATX300R 300w 12cm Kırmızı Fan Siyah ATX POWER SUPPLY (Retail Box)

Almayı düşünüyorum kısa bir süre boyunca (3 ay) Valorant ve CS:GO gibi oyunları oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
300W PSU bu sistem için yeterli mi ağalar benim topladığım sistem şöyle oluşuyor.

Patriot 8 GB Viper Steel siyah 3200MHz.
WD 1TB Blue 64MB 7200RPM 3.5" SATA 3.0 harddisk.
CL16 DDR4 Single kit RAM.
MSI A320M-A PRO 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 HDMI DVI mATX Anakart

MSI GeForce GT 1030 2GH lp OC 2 GB GDDR5 64 Bit ekran kartı.

AMD Ryzen 5 1600 (AF) 3.2GHz 19MB önbellek 6 çekirdek AM4 14nm işlemci bu sistem için 300W PSU olan.
Power Boost BST-ATX300R 300w 12cm Kırmızı Fan Siyah ATX POWER SUPPLY (Retail Box)

Almayı düşünüyorum kısa bir süre boyunca (3 ay) Valorant ve CS:GO gibi oyunları oynayabilir miyim?

Daha iyisini toplarım.
Kasa olmadan böyle bir şey toplanabilir.
Toplam 3036TL CS:GO Valorant gibi oyunları 1080P en yüksek grafiklerde oynatır.

Daha iyisini toplarım.
Kasa olmadan böyle bir şey toplanabilir.
Toplam 3036TL CS:GO Valorant gibi oyunları 1080P en yüksek grafiklerde oynatır.
bu sistem farklı mağazalardan toplandğı için bütün sistemin geleceği belli değil dış kasa olmadan sistemi .alırısam sistem yanabilir hatta bütün param çöpe gidebilir riski pc konusunda almak istemediğim için güvenilir yerlerden önerirseniz teşekkür ederim. topladığım mağaza itopya bu arada

RAM'i 2x8 yapıp alırsan güzel FPS alırsın. Anakartı da değişirsen iyi olur.

Bu sistem farklı mağazalardan toplandğı için bütün sistemin geleceği belli değil dış kasa olmadan sistemi alırısam sistem yanabilir hatta bütün param çöpe gidebilir riski pc konusunda almak istemediğim için güvenilir yerlerden önerirseniz teşekkür ederim. Topladığım mağaza itopya bu arada.
İtopya'dan veya herhangi bir siteden bu bütçeyle düzgün sistem toplamak imkansız, Gamegaraj hazır sistemler var sadece. Ayrı toplarsanız RX 560'lı sistem toplanır. Güvenilir yerlerden olduğu sürece bütün sistemler de gelir.

Hem uzay montajla sistem yanmaz, nereden çıktı bu?

Bu sistemi tercih edebilirsin.

İtopya'dan veya herhangi bir siteden bu bütçeyle düzgün sistem toplamak imkansız, Gamegaraj hazır sistemler var sadece. Ayrı toplarsanız RX 560'lı sistem toplanır. Güvenilir yerlerden olduğu sürece bütün sistemler de gelir.

Hem uzay montajla sistem yanmaz, nereden çıktı bu?

Bu sistemi tercih edebilirsin.
sizden affımı dilerim BABA0NE sistemi toplamamı istemediği için parçalar yanar sistem çöpe gider demişti bende saflık edip inanmışım game garajdan sistem alan varsa sistemin şu an sipariş versem ne zamana geleceğini bilen varmı

Geri
Yukarı