3200 TL’ye PS4 mü 5600 TL’ye PC mi?

2.el almanı tavsiye ederim 1600-1800 TL bandında bulabilirsin. PC almanı önermem zaten okul veya iş hayatın varsa haftada en fazla 7-8 saat civarı vakit ayırabilirsin oyun için. Konsolu koy televizyon altına tek tuşla oyuna girer çıkarsın. Fakat PC alırsan ekran kartı yetmedi, sürüm uyumlu değil, oyun kurunca hata kodu çıktı vb. problemlerle fazlasıyla karşılaşırsın kısaca az olan vaktini zehir eder.

Heralde geçen sene fiyatlarından bahsediyorsun değil mi 2. Eli 1100 e bulursan sanada bi tane alırım
1100 TL olan arızalıymış fakat 1200 TL'ye buldum. Benim PlayStation işini konuşuruz. 😉 Zaten oturduğum şehirde verilmiş ilan.

1100 TL olan arızalıymış fakat 1200 TL'ye buldum. Benim PlayStation işini konuşuruz. 😉 Zaten oturduğum şehirde verilmiş ilan.
Taaa 2019 Ekimdeki ilanı gelip bize mi gösteriyorsun dostum? Bu ilan öldü mü kaldı mı belli değil. Yakın tarihte bir ilan göstersen hak veririm de bu ilanın ne olduğu belli değil. Göreceğin üzere bu fiyatlara artık PS4 bulman imkansız. ;)

Neeee sıfır PS4 3200 TL'mi? Sakın almayın, aldırtmayın bu fiyata abi. PC almak çok daha mantıklı bir hareket bu durumda. O konsolun normalde şu aralar fiyatının 1000-1500 TL olması gerekiyordu... Dolar Allah belanı versin senin.

Taaa 2019 Ekimdeki ilanı gelip bize mi gösteriyorsun dostum? Bu ilan öldü mü kaldı mı belli değil. Yakın tarihte bir ilan göstersen hak veririm de bu ilanın ne olduğu belli değil. Göreceğin üzere bu fiyatlara artık PS4 bulman imkansız. ;)
Yazarsan öğrenirsin. Belki hala satılık ve herkes senin gibi düşünüp yazmıyor?

Geri
Yukarı