EBÖB

Femtopat
Daha fazla  
Gerekli programlar:

Easy Tune,
AIDA64.
Web browser (videoyu izlemek için).

Videoyu forumdaki diğer overclock konusunda gördüğüm gereksiz voltaj uğraşları sonrası daha basit bir şekilde de yapılabildiğini göstermek için paylaştım.

Forumda üyelerle mesajlaştım ancak voltajsız bu değerlere çıkanı görmedim.

Voltajsız = Auto voltage.

Umarım yararlı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her silikon farklıdır. Böyle bir rehberi görüp de denememelisiniz arkadaşlar. İkinci bir durum ise bunu Windows üzerinden yapman. BIOS'tan yap ki görelim gerçekten sonuç ne oluyor. Ayrıca teste sokun demekle olmuyor. 10 dakika Prime95 testine sok ki görelim nedir ne değildir.

Her silikon farklıdır. Böyle bir rehberi görüp de denememelisiniz arkadaşlar. İkinci bir durum ise bunu Windows üzerinden yapman. BIOS'tan yap ki görelim gerçekten sonuç ne oluyor. Ayrıca teste sokun demekle olmuyor. 10 dakika Prime95 testine sok ki görelim nedir ne değildir.

Prime95 demişken Small FFT testi bu arada bahsedilen. Belirtmeyince yanlış testi yapıyorlarda.

Gerekli programlar:

Easy Tune,
AIDA64.
Web browser (videoyu izlemek için).

Videoyu forumdaki diğer overclock konusunda gördüğüm gereksiz voltaj uğraşları sonrası daha basit bir şekilde de yapılabildiğini göstermek için paylaştım.

Forumda üyelerle mesajlaştım ancak voltajsız bu değerlere çıkanı görmedim.

Voltajsız = Auto voltage.

Umarım yararlı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam hortlatıyorum ama ben 4.05 GHz üstüne çıkamadım işlemciyle. 4.05'te 1.4v çalışıyor ama 4.1 de 1.45v bile olmuyor.

Geri
Yukarı