3200G sistem ile VGA monitör uyumu

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
A320M anakartli Ryzen 3 3200G islemcili bir APU sistem toplayacağım. Monitorumde VGA destegi var, bu sistem monitörümle çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
APU toplayacaksanız; anakartınızın VGA desteğini kontrol etmelisiniz. Anakart için bütçe nedir? Aklınızda bir model bulunuyor mu?

@ArdaMert AMD sitesinde mi gördünüz? R3 2200G için de destek listesine yazılmamış ancak ben 1 yıl VGA Casper 18.5" ile kullandım sorunsuz. Anakartta destek var ise APU'da da vardır.

Gigabyte B450M S2H Anakart ve Ryzen 3 3200G işlemci kullanıyorum. VGA girişi ile görüntü alabiliyorum.
@ArdaMert AMD sitesinde mi gördünüz? R3 2200G için de destek listesine yazılmamış ancak ben 1 yıl VGA Casper 18.5" ile kullandım sorunsuz. Anakartta destek var ise APU'da da vardır.
evet anakart sitesinde gördüm ama demekki kullanilabiliyomus çok teşekkürler cevaplarınız için

Şu an R3 2200G ile VGA monitörden yazıyorum. Destekliyor yani.

Ama yeni bir ekran kartı alırsan yüksek ihtimalle ekran kartında VGA girişi olmayacaktır. O zaman ya dönüştürücü alacaksın ya da monitörü değiştireceksin.

Şu an R3 2200G ile VGA monitörden yazıyorum. Destekliyor yani.

Ama yeni bir ekran kartı alırsan yüksek ihtimalle ekran kartında VGA girişi olmayacaktır. O zaman ya dönüştürücü alacaksın ya da monitörü değiştireceksin.
suan 3200g kullanicam biriktirip 1 yıl sonra falan rx 570 takviyesi yapmayı düşünüyorum
Gigabyte B450M S2H Anakart ve Ryzen 3 3200G işlemci kullanıyorum. VGA girişi ile görüntü alabiliyorum.
ekran kartlı mı kullaniyosun?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı