3200U 4 GB RAM oyun performansı nasıldır?

Shilded

Hectopat
Daha fazla  
Maddi olarak cok iyi olmadigimdan 3200U ve 1-2 ay için 4 GB RAM'li bir laptop alma dusuncem var. Dedigim gibi ileride de 4 GB 2400MHz RAM ekleyip Dual Channel yapacagim ama aklima takilan seyleri size sormak istiyorum:

1- LoL, CS; GO ve Valorant oynatır mı (Sadece bunlari oynayacagım, diger oyunlari GeForce Now ile oynamayi dusunuyorum.)?

2- Yazilim yapmaya baslamak istiyorum. Bu laptop bana yardimci olur mu?

Belki oynatmayabilir 4 GB RAM oyunlar için çok yetersiz ve sistemin donmalarına sebep olabilir eğer bütçeniz varsa size bilgisayar önerirebiliriz.
Maddi olarak cok iyi olmadigimdan 3200U ve 1-2 ay için 4 GB RAM'li bir laptop alma dusuncem var. Dedigim gibi ileride de 4 GB 2400MHz RAM ekleyip Dual Channel yapacagim ama aklima takilan seyleri size sormak istiyorum:

1- LoL, CS; GO ve Valorant oynatır mı (sadece bunlari oynayacagım, diger oyunlari GeForce Now ile oynamayi dusunuyorum.)?

2- Yazilim yapmaya baslamak istiyorum. Bu laptop bana yardimci olur mu?

Laptopun modelini söyleyin.

Dediğiniz oyunları sırasıyla en yüksek ayarlarda; 50-75 FPS.
Düşük ayarlarda; 70-90 FPS (daha da artabilir).
Orta ayarlarda; 45-70 FPS alırsınız.
Yazılımı çok bilmem fakat güçlü bir işlemci ister çok yapabileceğini sanmıyorum fakat yine de bilen biri yardımcı olursa iyi olur.
Dual Channel işini en erken tarihe çekmenizi öneririm çünkü diğer RAM'in ömrü kısalabilir.

Belki oynatmayabilir 4 GB RAM oyunlar için çok yetersiz ve sistemin donmalarına sebep olabilir eğer bütçeniz varsa size bilgisayar önerirebiliriz.

Laptopun modelini söyleyin.
Evde VGA Girisli 60hz 2ms 1050p Bir Monitorum Var Ama bu Butceye Pc Toplanak Eziyet Diye Dusunuyorum Internetten Alisveris Yapmiyorum

Bence oynatır oyun Ryzen'lar oyun hakkında iyiler.

Evde VGA girisli 60Hz 2ms 1050P bir monitörüm var ama bu butceye PC toplanak eziyet diye dusunuyorum ınternetten alisveris yapmiyorum.

Zaten bazı internet alışveriş siteleri güvenilmez dolandırılabilir ben de Gittigidiyor'dan PS3 kılıf aldım içinden PS4 kılıfı çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı