3250 TL 144Hz monitör önerisi

Siparişi verdim. Önerileriniz için teşekkürler.
merhabalar elinize geçti mi geçtiyse memnun musunuz siparişi verdim ben de bugün

Bence elini çabuk tutup al bu monitörün eskisi stok bittigi zaman 5000'den falan satılmaya başladı.
g24-f2 kullanıcısı mısınız öyleyseniz memnun musunuz ben de sipariş geçtim bugün içinden çıkan hdmiyle 180 hzye kadar veriyor mu yoksa dp alınmak zorunlu mu bilgilendirme yapabilir misin

Merhaba elinize geçti mi geçtiyse memnun musunuz siparişi verdim ben de bugün.

G24-F2 kullanıcısı mısınız öyleyseniz memnun musunuz ben de sipariş geçtim bugün içinden çıkan HDMI'yle 180 Hz'ye kadar veriyor mu yoksa DP alınmak zorunlu mu bilgilendirme yapabilir misin?

Evet bende G24F-2 var kullanıyorum. Çok memnunum renkler çok tatmin edici ghosting de yok.
HDMI kablosu 240 Hertz'e kadar destekler 2.0 oldugu için evet destekler ve içinden DisplayPort kablosu çıkmıyor.

merhabalar elinize geçti mi geçtiyse memnun musunuz siparişi verdim ben de bugün

g24-f2 kullanıcısı mısınız öyleyseniz memnun musunuz ben de sipariş geçtim bugün içinden çıkan hdmiyle 180 hzye kadar veriyor mu yoksa dp alınmak zorunlu mu bilgilendirme yapabilir misin
Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Geri
Yukarı