32GB G3, Z3, iphone 6+, Note 4 ve Edge

S4 kullanıyorum maalesef kasmalar olabiliyor :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video size yardımcı olacaktır eğer yapmadıysanız burada ki ayarları.
İphone kullanıp Z2'ye geçen arkadaşım daha memnun olduğunu söylüyor. Z3 seçerdim ben, android candır :)
Çevremde Z1 ve Z3 kullanan eş dost gerçekten arttı. Dediğiniz gibi gerek arayüzü olsun gerek performans anlamında iyi bir telefon. Note 4 veyahut bir ihtimal Note 5'i bekleme düşüncesinden herhangi bir çekince sonucu vazgeçtiğimde ilk kapım Z3 ya da çıkması beklenen Z4 olur. Iphone kullanıcıya güzel bir deneyim sunuyor 2-3 yıl boyunca. Ama artık Apple şirketinin eski güveni vermediği ve yenilik getiremediği kanaatindeyim. Çok büyük bir durum söz konusu olmazsa şayet Android bir cihaz tercihim olacaktır.

Hem iş için hemde günlük kullanımda yani genel anlamda bu cihazların çoğu sizi üzmez ancak boyut sıkıntı değilse en kullanışlı cihaz tartışmasız Note 4 olacaktır. Eğer uzun süre kullanmak istiyorsanız bence almaya değer bir telefon çünkü samsung firmasının note serilerine verdiği değer ortada. Bence Note 4.

Eleme yapıp ikiye indir deseler sanırım Z3 ve Note 4 arasında kalırdım. Touchwiz kendini geliştiriyor ve güncellemelerlede iyiye gidecek gibi duruyor. Bu yüzden Note 4'e bir adım daha yakın duruyorum. Şişme ve rehbere geç girme yani kronik sorunlar bitmiş gibi görünüyor. Bu da benim içimi rahatlatıyor açıkçası. Sonuçta belli bir meblağ veriyorsunuz ve 2-3 yıl sorunsuz kullanmak istiyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı