32GB G3, Z3, iphone 6+, Note 4 ve Edge

Lawyer23

Kilopat
Daha fazla  
Öncelilkle bütçe noktasında bir sınır olmadığını belirtmek isterim. Ayrıca şuan iphone 5 kullanmaktayım telefon değiştereceğim android dünyasını düşünsemde arayüz ve normal anlamda performans noktasında çekincelerim var. Hukuk son sınıftayım ve bir sene sonra meslek icabı telefon ile iç içe olacağım çoklu pencere benim için ideal olacak ama 2-3 yıl kullanımda Iphone'da olduğu gibi bir sorun yaşamak istemiyorum. Note kısmına gelirsek iki modeli yazma sebebim snapdragonlu edge mi exynus 5433 işlemciye sahip 4 mü ? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar. @Recep Baltaş ile @Ali Güngör sizinde değerli fikirlerinizi merak ediyorum.

2-3 yıl iphone kullandıysan Android senin için biraz zor olabilir alışana kadar rahat edemez mutlu olamazsın. Ama Android çoklu pencere konusunda iphonedan daha kullanışlı. Alışırım diyorsan bi Android al. Benim kişisel görüşüm.

2-3 yıl iphone kullandıysan Android senin için biraz zor olabilir alışana kadar rahat edemez mutlu olamazsın. Ama Android çoklu pencere konusunda iphonedan daha kullanışlı. Alışırım diyorsan bi Android al. Benim kişisel görüşüm.
Benimde gönlümden geçen Android bir telefon almak alışma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşayacağımı zannetmiyorum bu tür konulara ilgili olduğumdan dolayı Android dünyası ile birçok şeye hakimim. Ancak bir tercih yapmam lazım ve burada devreye kullanıcı deneyimi giriyor ; beni 2-3 yıl gönül rahatlığıyla performans anlamında yarı yolda bırakmayacak bir telefon olması lazım. Buradada adaylar Z3 , G3 , Note 4 ve Edge. Sizlerin deneyim ve önerileriniz ile bir sonuca ulaşmak istiyorum .

iPhone 5'ten iPhone 6'ya geçmeden önce mağazada bir dokun, ergonomisini hisset. Eğer seversen ekosistem değiştirmeden geçiş yapabilirsin.

Değişiklik vakti geldi diyorsan Android'de Note 4 Exynos tavsiye ederim, zira Note 4 Edge'e ergonomik açıdan alışmak daha zor, daha deneysel bir telefon olmanın yanında yan kısma çok bir işlev yüklenmemiş. Ha sohbet konusu olsun, dikkat çeksin dersen Edge'in o konuda dikkat çektiği bir gerçek. Ancak uzun vade sorunsuz kullanım için normal Note serisini Samsung içindeki ya da dışındaki alternatiflerine göre daha güvenilir buluyorum. Kişisel tercihten çok, bu serinin iş dünyası için tasarlanmış olmasının payı büyük, ilk modelinden bu yana Note'ları alanlar uzun süre kullanıyor. Mükemmel mi? Hayır hiç bir cihaz mükemmel değil, öyle olsa her yıl, her marka amiral gemisi modelinin daha iyisini yapamazdı.

iPhone 5'ten iPhone 6'ya geçmeden önce mağazada bir dokun, ergonomisini hisset. Eğer seversen ekosistem değiştirmeden geçiş yapabilirsin.

Değişiklik vakti geldi diyorsan Android'de Note 4 Exynos tavsiye ederim, zira Note 4 Edge'e ergonomik açıdan alışmak daha zor, daha deneysel bir telefon olmanın yanında yan kısma çok bir işlev yüklenmemiş. Ha sohbet konusu olsun, dikkat çeksin dersen Edge'in o konuda dikkat çektiği bir gerçek. Ancak uzun vade sorunsuz kullanım için normal Note serisini Samsung içindeki ya da dışındaki alternatiflerine göre daha güvenilir buluyorum. Kişisel tercihten çok, bu serinin iş dünyası için tasarlanmış olmasının payı büyük, ilk modelinden bu yana Note'ları alanlar uzun süre kullanıyor. Mükemmel mi? Hayır hiç bir cihaz mükemmel değil, öyle olsa her yıl, her marka amiral gemisi modelinin daha iyisini yapamazdı.
Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Note 4 gerçekten baştan beri bende bir sempati yarattı bu su konulmaz bir gerçek. Gerek S-pen olsun , gerek artık metal çerçeveli olması olsun beni Samsung'a çekti. Ancak forumda okuduğum eski Samsung modelleri ile ilgili Touchwiz şişmesi , rehbere geç girme gibi sorunlar beni böyle bir seçime sürükledi. Size duyduğum güven neticesinde bu telefonlar arasından Note 4'ü önermeniz çekincelerime su serpti diyebiliriz. Tekrar yardımcı olduğunuz için teşekkürlerimi iletmek isterim.

Ben 1.5 yıldır S4 kullanıyorum. Evet rehbere geç girebiliyor bazen kasmada yapabiliyor ama telefonumdaki 147 uygulamayla bile beni çok zorlamadı. Donup kaldığı için daha hiç bataryasınıda sökmedim. Biraz sabrınız varsa problem oluşturmayacaktır size.
Hangisini tercih edersenizde şimdiden hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın :)

Touchwiz şişmesi, rehber sorunu S3 ve öncesinde kaldı. Artık böyle sorunlar yok. Gayet akıcı bir şekilde çalışmakta. Note 4'ü güvenle alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı