33.000 TL bütçe ile 65" televizyon önerisi

460msMustafa

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. 33.000 TL bütçe için televizyon önerisine ihtiyacım var. Oyun oynamak ve normal gündelik kullanım için. (YouTube, TV kanalları vs.) Şu an aklımda Samsung 65Q80B modeli var. Bu model QLED. Bu bütçede OLED tavsiyeniz varsa incelemek isterim. Bütçede oynamalar yapma şansım var.

Adamakıllı OLED en az 45k altına Arçelik falan var, 80b iyidir alınabilir.

Philips'in bu ürününe Samsung rakibi bir ürün var mı? Ve Philips nerede üretiliyor bir bilginiz var mı? İnternetten baktım fakat bulamadım. Philips beni korkutuyor güven duyamıyorum sanki yurtdışındaki kalite ülkemizde yok gibi hissediyorum. Teknosa'da Samsung 80b yerine Philips'in attığınız linkteki ürününü önerdiler ve aşırı övdüler o yüzden çok kuşkulandım.

Philips'in bu ürününe Samsung rakibi bir ürün var mı? Ve Philips nerede üretiliyor bir bilginiz var mı? İnternetten baktım fakat bulamadım. Philips beni korkutuyor güven duyamıyorum sanki yurtdışındaki kalite ülkemizde yok gibi hissediyorum. Teknosa'da Samsung 80b yerine Philips'in attığınız linkteki ürününü önerdiler ve aşırı övdüler o yüzden çok kuşkulandım.

Samsung'un rakip modeli bu, nerede üretiliyor bilmiyorum ama Philips kalitelidir alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı