33 veya 45W şarj aleti önerisi

Tekrar güncelleme, accubattery ve electron kullanıyodum ölçüm için fakat bu yanlışmış. Bu uygulamalar tam doğru ölçüm yapmıyor çünkü telefonun ekranı açıkken şarj hızı düşüyor. Telefonu şarja bıraktm ve %30'dan 80'e 27dk'da geldi. Paylaşılan testlerdeki sürelere yakın bir değer. Eski şarj aletimle de test ettim, o da düşündüğüm kadar kötü değilmiş ama bundan daha yavaş. Sonuç olarak eğer alacak arkadaş varsa bu şarj aletini rahatlıkla alabilir.

Hocam uygulamayla zaten net değer alamazsınız sentetik değer alırsınız. En net değeri bu cihazla alırsınız. Bende var kullanıyorum ve cidden baya iş görüyor.

Hocam uygulamayla zaten net değer alamazsınız sentetik değer alırsınız. En net değeri bu cihazla alırsınız. Bende var kullanıyorum ve cidden baya iş görüyor.
valla çok doğru değerler göstermeyeceğini tahmin etmiştim ama 20w falan gösterse takamzdım, 10w'yi bile stabil vermiyo gibi gösterince endişelendim bi ama edişelencek bir şey yokmuş. Benim gibi düşünen olursa umarım konuyu görür de aynı konuya kafa yormaz. 😄

Herhangi bir sorun yaratmaz fazlası.
Hocam verimsizlik durumu söz konusu. Yüksek akımlı şark aletlerinde telefonun şarj senaryolarıyla şarj aletinin senaryoları uyuşmadığı taktirde max 15w destek alabiliyorum şarj aletinden.

O yüzden kalitesine tanık olduğunuz, güvenilir, bilindik bir marka model sordum. Küstahça algılanmasın ancak genel bir cevaba ihtiyacım yok.

O şarj aleti buraya yazılacak uleeen 😂😂😂😂

Hocam verimsizlik durumu söz konusu. Yüksek akımlı şark aletlerinde telefonun şarj senaryolarıyla şarj aletinin senaryoları uyuşmadığı taktirde max 15w destek alabiliyorum şarj aletinden.

O yüzden kalitesine tanık olduğunuz, güvenilir, bilindik bir marka model sordum. Küstahça algılanmasın ancak genel bir cevaba ihtiyacım yok.

O şarj aleti buraya yazılacak uleeen 😂😂😂😂
Hocam aldınız mı şarj aleti acaba? 45w arıyorum ben de. Ne eksiği ne fazlası

Hocam aldınız mı şarj aleti acaba? 45w arıyorum ben de. Ne eksiği ne fazlası
Maalesef üstad bulamadım bir türlü. Geçende şeş kaza huaveinin laptop adaptörlerinden gördüm 165w hızlı şarj destekli bi aletti, direk type-c ucu vardı, taktım telefona, normalde 1,5 saatte dolan bataryaya 45dk süre biçti ve şarj olma animasyonu ve sesi bile değişik çıktı telefonda :D :D

Kendimce şöyle bir karar aldım, yüksek wattlı ancak akıllı şarj destekli ve birden çok çıkışlı bir cihaz alma niyetindeyim.

Geri
Yukarı