330 TL Mekanik Klavye Önerisi

Bütçe
330

Furbolvion

Hectopat
Bu bütçeyi aşamam. Türkiye de her şey neden pahalı ya? Neyse Red switch rgb mekanik klavye bulunur mu bu fiyata blue çok sesli diyorlar. Bende salondayım bu yüzden red switch istiyorum. Rainbow klavyeleride sevmiyorum öneriniz var mıdır?

Bu bütçeyi aşamam. Türkiye de her şey neden pahalı ya? Neyse Red switch rgb mekanik klavye bulunur mu bu fiyata blue çok sesli diyorlar. Bende salondayım bu yüzden red switch istiyorum. Rainbow klavyeleride sevmiyorum öneriniz var mıdır?
Biliyorum bütçeniz 330TL ama bu fiyata daha iyisini asla bulamazsınız. Istediğiniz gibi full RGB ve Red switch.

Biliyorum bütçeniz 330TL ama bu fiyata daha iyisini asla bulamazsınız. Istediğiniz gibi Full RGB ve Red Switch.

O klavyede çok fazla tuşlarda silinme var deniliyor o yüzden sıcak bakmıyorum.

Elimde 350 TL olsa Rampage KB-R95 X-TITAN USB Full RGB LED Q BLUE Mavi Switch Gaming Mechanical Keyboard: Amazon.com.tr bunu alırım direk

Biliyorum bütçeniz 330TL ama bu fiyata daha iyisini asla bulamazsınız. Istediğiniz gibi full RGB ve Red switch.
Tuş basma sorunu mevcut belli bir süre kullandım ve tuşları siliniyor :(

Klavyenin tuşlarının soyulmasını mı yoksa tamamen bozulmasını mı tercih edersiniz? Bu fiyata alacağınız klavyeler kusursuz olamaz. Rampage almayın, pişman olursunuz.
Neden rampage almasın ? sırf çinde üretiliyor diye kötü olmuyorki :D 3 Yıllık "Rampage" klavyem hala taş gibi sağlam çokda ucuz fiyata almıştım sırf öyle bir marka diye kötülüyorsunuz bazı ürünleri leşken bazıları çok iyi.

Rampage güç kaynaklarından uzak durun hiç bir sertifikaları yok :D

Neden rampage almasın ? sırf çinde üretiliyor diye kötü olmuyorki :D 3 Yıllık "Rampage" klavyem hala taş gibi sağlam çokda ucuz fiyata almıştım sırf öyle bir marka diye kötülüyorsunuz bazı ürünleri leşken bazıları çok iyi.

Rampage güç kaynaklarından uzak durun hiç bir sertifikaları yok :D
Kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunları. Aldığım kulaklığı üç kere bozulduğu için garantiye yolladım, şuan çöpte. Elbette %100 bozulacak demiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı