3300 TL 144Hz 1ms monitör önerisi

Bütçe
3300
Diğer ASUS'la arasındaki fark nedir?

ASUS TUF Gaming VG247Q1A 23,8

Bu yeni bir model her yerde var ve 2021 model o attıkları ise 2017 falan. İkisinin de kasasını sevmiyorum ama o attıkları IPS panel ve her yerde bulamıyorsunuz sadece internetten sipariş verebilirsiniz blurr ve ghosting yok çünkü ms değeri güzel. G3'ten falan daha güzel ve performanslı bir monitör ama internetten ürün almak cidden şans işi.Bu fiyata ips panel kalmadı genelde VA paneller var çünkü blurr yapıyorlar o yüzden ucuzlar.

İnce tasarımlı ama ghosting yaratmıyacak başka model arıyorum
Bütçe arttırırsanız bu var.

Odyssey G3'te tüm modellerde mi ghosting sıkıntısı var çoğu kişi yok derken çogu kisi olduğunu söylüyor.

Şimdi şöyle, kullananların bir kısmı fark etmiyor çünkü bilgisi zayıf veya yok adam hayatında ilk defa monitör almış Ghosting'i nereden bilsin? Bir de dediğim gibi eski bir monitörüm var TFT panel aynı bulaşmayı ve Ghosting'i oda yapıyor ilginç bir şekilde o yüzden ilk aldığımda acemilikten anlamadım başta sonra araştırınca öğrendim ghost gibi bir şey var blurr yapıyor ben ressim de daha iyi anlarsın diye düşünüyorum.

Ekran görüntüsü 2023-05-11 193528.png

Odyssey G3'te tüm modellerde mi ghosting sıkıntısı var çoğu kişi yok derken çogu kisi olduğunu söylüyor.

Modellerin hepsi yapar içlerinde ucuz kalite bir VA panel var.

Yeni konular

Geri
Yukarı