3300 TL sistem önerisi

80+ Bronze sertifika boşa mı yani? Ayrıca Tank-GTX1060-2411/R3 1300X/MSI GTX1060/8GB DDR4/1TB Disk/BenQ XL2411 Gaming Bilgisayar | ITOPYA bu linkte bulunan bilgisayar da yaklaşık aynı özelliklere sahip üstelik bunun ekran kartı 6GB. 500W PSU var. Eğer yine de olmaz diyorsan 600W a uygun fiyatlı bütçeyi aşmadan bir şey bulabilir misin?
Bu arada şimdi gördüm. Eklediğiniz anakart A320 yonga setli. Basit bir kart.
Kasaların içinde bulunan PSU'lar genelde ucuz kalite ürünleridir. Maaliyet kısmak için. Sıkıntı yaratacaktır. GTX1060 yükte 400W gibi bir değerin üzerine çıkabilir. Kaldı ki 1300X bazı oyunlarda darboğaz yaratabileceği için, O.C ihtiyacı duyulacak. Bunları düşünerek söyledim. Önerebileceğim en uygun 600W PSU High Power Simplicity'dir. Yani zaten onu önerdim. Bugün itibari ile bazı parçalarada indirim gelmiş.
Güncel fiyat bu. HDD kampanyaya girdiği için seçtim. Dilersen Toshiba P300 ekleyerek 20TL falan tasarruf yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı