3300 TL telefon önerisi

Bütçe
3300 TL
Merhaba, şu anki telefonum Samsung Galaxy A7 2016 model eskidiğini düşünüyorum ve oyunlarda kasmalar, donmalar başladı. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum,
Düşündüklerim Samsung Galaxy A51 ve Xiaomi Redmi 9 Pro. Siz hangisini önerirsiniz, maksimum bütçem 3300TL,

Teşekkürler.
Bende note 9 Pro var memnunum arada sadece karşı tarafın sesi gelmiyor kapatıp açıyorum düzeliyor kamerası güzel ben ve kuzenler beğeniyor hızlı oyun oynamam hiç ama çoğu oyunu akıcı oynayacağına eminim şarj ömrü gayet memnun edici 2 gün gidiyor bana 2 gün sonra ise şarj %35-40 civarlarında oluyor ama sana diyeyim ben çok kullanmam telefon ısınma sorunu yok kendi kendine, oyun oynarsan illaki ne ısınır ama sana tavsiyem Xiaomi mi note 10 Lite al ben onu alacaktım ancak yoktu mağaza da o yüzden note 9 Pro aldım yalnız araştır mi note 10 lite almayı düşünüyorsan belki kronik problemleri vardır çoğu cihazda vardır sanmıyorum ama yine de bak 6gb ram versiyonunu alabilirsin 8gb ram seni aşar her türlü işini görebileceğini düşünüyorum ama 6/64 8/128 böyle oluyor 8gb ram alırsan genel de 128 hafıza oluyor 6gb ram de ise 64 bildiğim kadarıyla benim sana önerim bu.

M51 öneririm. 3500 en fazla 3700 TL diye biliyorum.

Bunun için bir anket açmama gerek olabilir Realme 6 Pro ve M51 için.

Teşekkürler.
Bende Note 9 Pro var memnunum arada sadece karşı tarafın sesi gelmiyor kapatıp açıyorum düzeliyor kamerası güzel ben ve kuzenler beğeniyor hızlı oyun oynamam hiç ama çoğu oyunu akıcı oynayacağına eminim şarj ömrü gayet memnun edici 2 gün gidiyor bana 2 gün sonra ise şarj %35-40 civarlarında oluyor ama sana diyeyim ben çok kullanmam telefon ısınma sorunu yok kendi kendine, oyun oynarsan illaki ne ısınır ama sana tavsiyem Xiaomi Mi Note 10 Lite al ben onu alacaktım ancak yoktu mağaza da o yüzden Note 9 Pro aldım yalnız araştır mi Note 10 Lite almayı düşünüyorsan belki kronik problemleri vardır çoğu cihazda vardır sanmıyorum ama yine de bak 6 GB RAM versiyonunu alabilirsin 8 GB RAM seni aşar her türlü işini görebileceğini düşünüyorum ama 6/64 8/128 böyle oluyor 8 GB RAM alırsan genel de 128 hafıza oluyor 6 GB RAM'de ise 64 bildiğim kadarıyla benim sana önerim bu.

Çok kafam karıştı herkes ayrı fikri savunuyor 😁. En iyisi anket açayım ben ya.

Merhaba, şu anki telefonum Samsung Galaxy A7 2016 model eskidiğini düşünüyorum ve oyunlarda kasmalar, donmalar başladı. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum,
Düşündüklerim Samsung Galaxy A51 ve Xiaomi Redmi 9 Pro. Siz hangisini önerirsiniz, maksimum bütçem 3300TL,

Teşekkürler.

Bende Note 9 Pro var, memnunum. Arada sadece karşı tarafın sesi gelmiyor. Kapatıp açıyorum, düzeliyor. Kamerası güzel. Ben ve kuzenler beğeniyor. Hızlı, oyun oynamam hiç ama çoğu oyunu akıcı oynatacağına eminim. Şarj ömrü gayet memnun edici. 2 gün gidiyor ban. 2 gün sonra ise şarj %35-40 civarlarında oluyor ama sana diyeyim ben çok kullanmam. Telefon ısınma sorunu yok kendi kendine oyun oynarsan illaki ısınır ama sana tavsiyem Xiaomi Redmi Mi 10 Lite al. Ben onu alacaktım ancak yoktu mağazada. O yüzden Note 9 Pro aldım. Yalnız araştır; mi 10 Lite almayı düşünüyorsan belki kronik problemleri vardır. Çoğu cihazda vardır sanmıyorum ama yine de bak. 6 GB RAM versiyonunu alabilirsin. 8 GB RAM seni aşar. Her türlü işini görebileceğini düşünüyorum ama 6/64 8/128 böyle oluyor. 8 GB RAM alırsan genelde 128 hafıza oluyor; 6 GB RAM'de ise 64 bildiğim kadarıyla. Benim sana önerim bu

İki telefonda 2500 TL civarlarında ben 3300'e kadar çıkabiliyorum.

Fiyatı arttırmama gerek var mı daha iyi bir telefon için?

Tabii ki de ne kadar arttırır isen o kadar çok özellik sunar çoğu model ama 3300-3500₺ arası telefonlar da gayet işini görür.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı