3300X İçin Soğutucu Önerisi

Mr.Kitty

Hectopat
Arkadaşlar, stok soğutucu ile kullanıyorum CBP kapattım ısısı düştü fakat 300 FPS aldığım oyundan 220 250 FPS almaya başladım. Bu durum hoşuma gitmedi. Bana iyi soğutan fiyatı uygun sıvı soğutucu yada normal bir soğutucu önerisi yapar mısınız?

Alt üstü bütçe belirtmenizi istemiştim. Ne vardı ki bu kadar atarlanacak? Neyse, siz bilirsiniz.

Atarlanmamıştım doğrusu. Demek istediğimi anladığınızı umuyorum. Önerinizi için teşekkür ederim. 250 300TL soğutucu ile bunun arasındaki performans farkı nedir tahmini örnek olsun diye söylüyorum. Biri 15 derece soğuturken diğeri 30 derece soğutur mu?

Atarlanmamıştım doğrusu. Demek istediğimi anladığınızı umuyorum. Önerinizi için teşekkür ederim. 250 300TL soğutucu ile bunun arasındaki performans farkı nedir tahmini örnek olsun diye söylüyorum. Biri 15 derece soğuturken diğeri 30 derece soğutur mu?
Tahminen dediğiniz gibi olur. 250-300 TL'lik bir soğutucu ile bunun karşılaştırılması hata olur. Ama eğer diyorsanız ki ben o kadar para vermek istemiyorum daha ucuz bir seçenek yok mu, buyrun ;

Sadece beyaz rengi kalmış stoklarda.

Sen ban yemeden yazayım, biz burada sana yardımcı oluyoruz, bir konu altında herkese değil. İhtiyacı olan yeni konu açar, bu kadar basit. 😁
Sen de kandan beslenen birisin sanırım. Ortada ban yiyecek ne var anlamadım. Moderatörleri gaza getirmeyemi çalışıyorsun yoksa? Ortalığı karıştırmaya çalışıyorsun bence. Ortada hakaret yok tartışma yaratıcak hiç bir konuşma yok. Bütçe belirtin yazmış arkadaş. Bütçe belirtmediğimin nedenini yazdım.

@İtemci ortada öyle şeyler olduğu için değil zaten, yazım yanlışları olduğu için, moderatörlere de özelden yazmıyorum, raporladım iki mesajını da. Zaten beni tanımadığın belli, ben öyle şeyler yapmam, yapana da göz yummam. 😁

@İtemci ortada öyle şeyler olduğu için değil zaten, yazım yanlışları olduğu için, moderatörlere de özelden yazmıyorum, raporladım iki mesajını da. Zaten beni tanımadığın belli, ben öyle şeyler yapmam, yapana da göz yummam. 😁
Sen öğretmenlerine beni şikayet et. Umrumda değil doğrusu. İhtiyacım olanı alıp gidiyorum. Seninle tanışmamış olmamız gayet doğal sen Adanadasın ben İzmirde. İkimiz arasındaki fark ben yazarken dikkat etmiyorum. Sen konuşurken :) Tanınmak ve tanışmak isteseydim senin yaptığın gibi şuan konulara 3200 adet boş mesaj atıyor olurdum.

@İtemci ben senin gibi değilim yalnız, yaşımı çok göstermiyorum😉, neysem o, tanınmak gibi bir niyetim de yok. 😁

Bir önceki verdiğim cevap sana gayet yeterliymiş aslında. Bir İzmirli olarak Adanalı Hüseyin sana soruyorum yazım yada imla kurallarına takıldığın kadar diksiyonuna dikkat ediyor musun? Daha doğrusu edebiliyor musun? Buradaki öğretmenlerine bizi şikayet ediyorsun da biz seni nereye şikayet edelim? Realde konuştuğun anlaşılmıyor :)

@İtemci valla bu cevabı yazıp gideceğim, yatacağım, sabah bu mesajı düzenleyip sana cevap yazarım, yarın gel bu mesaja bir daha bak. Sana sözüm olsun, şimdi tam düşünemiyorum, sabah daha sağlıklı düşünür ona göre cevap yazarım. Bu arada forumda çok zaman geçirmediğin belli oluyor, birde ban yedin mi sen? Yemediysen özel sipariş vereyim. 😁 Çok yapmak istemiyorum ama banı hak ediyorsun. 😁

Geri
Yukarı