3350G sistem toplama

Talhademiirci

Hectopat
Daha fazla  
7467G2ES kodlu Özel Toplama Bilgisayar

Herkese merhaba sizce bu sistem alınır mı? Genelde oyun oynayacagim. Oynayacagim oyunlar.

Zula.
CS:GO.
Valorant.
ETS 2.
Age of History 2.
Cities Skylines.
FM 2020 gibi.

Bu sistem bunlari oynatır mı sistemde bir eksik var mi butceyi arttirmam pek mumkun degil.
Simdiden herkese tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
7467G2ES kodlu Özel Toplama Bilgisayar

Herkese merhaba sizce bu sistem alınır mı? Genelde oyun oynayacagim. Oynayacagim oyunlar.

Zula.
CS:GO.
Valorant.
ETS 2.
Age of History 2.
Cities Skylines.
FM 2020 gibi.

Bu sistem bunlari oynatır mı sistemde bir eksik var mi butceyi arttirmam pek mumkun degil.
Simdiden herkese tesekkurler.
Apu olduğu için 16 GB ram daha iyi gider. Çünkü çift kanalsız APU performansını alamazsınız.
Ve gigabyte B450M-SH2 daha iyi gider.

APU sistemlerde çift kanal bellek çok önemli yoksa oyun oynayamazsın. Bİrde 120 GB SSD yetecek mi sadece depolama olarak?
Ben 120GB SSD'yi 6 ay sadece kedni başına kullandım, yetiyor ama dediği oyunların hepsini oynayamaz, ETS2 ve CS:GO yükler sadece.

Tum oyunlari bir arada yuklemesemde olur ekstra bir ssd veya hdd eklerim sonradan rami de sonradan eklerim kasa uygun mudur sinrejide kasa fiyatlari uçmuş
Ben 120GB SSD'yi 6 ay sadece kedni başına kullandım, yetiyor ama dediği oyunların hepsini oynayamaz, ETS2 ve CS:GO yükler sadece.
APU sistemlerde çift kanal bellek çok önemli yoksa oyun oynayamazsın. Birde 120 GB SSD yetecek mi sadece depolama olarak? B450 anakart tercih etmek daha doğru alacaktır.
Apu olduğu için 16 GB ram daha iyi gider. Çünkü çift kanalsız APU performansını alamazsınız.
Ve gigabyte B450M-SH2 daha iyi gider.
Dediklerinize gore boyle bir sistem topladim bu sisteme ekran karti ekleyene kadar dedigim gibi oyunlari oynatir mi ssd ve ram sonradan eklerim

Geri
Yukarı