339 TL'ye alınan GameBooster mekanik klavye iade edilmeli mi?

183206

Megapat
Makaleler
1
Geçen bir indirim oldu. 100 liraya membran klavyeler, 300 liraya mekanik klavyeler havada uçuştu HB'de. Ben de zaten iptal olur diye 100 liralıklardan almadım hiç, 300 liraya 1 tane kırmızı switch klavye aldım. Kargoya verildiğini gördüm şimdi. :D

Yorumlarına baktım da çok fazla kişi ''X tuşu basmıyor, şu tuşu takılı kalıyor.'' gibisinden yorum yapmış. Acaba hiç almasam mı, 2 haftaya bozulur mu?

Dosya Ekleri

• 123123.png
    123123.png
    54,6 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Gamebooster'a çok güven olmaz. Bazı modelleri güzel olsa da daha kaliteli bir klavye almanız daha iyi olur.

2 yıl garantisi vardır bu ürünün, zaten satıcısı da HB. Bozuldu diyelim, süreç nasıl işler?
Bana yenisini mi gönderirler?

Hocam en basitinden "300 liraya satılıyorsa ne kadara mal ediliyordur" diye düşünmek lazım. Bunun içine Hepsiburada'nın komisyonunu, vergisini cartını curtunu ekleyince o klavye belki 100 liraya bile mal edilmemiştir. Haliyle çok da kaliteli bir şey beklememek lazım.

Geçen bir indirim oldu. 100 liraya membran klavyeler, 300 liraya mekanik klavyeler havada uçuştu HB'de. Ben de zaten iptal olur diye 100 liralıklardan almadım hiç, 300 liraya 1 tane kırmızı switch klavye aldım. Kargoya verildiğini gördüm şimdi. :D

Yorumlarına baktım da çok fazla kişi ''X tuşu basmıyor, şu tuşu takılı kalıyor.'' gibisinden yorum yapmış. Acaba hiç almasam mı, 2 haftaya bozulur mu?
300 TL'ye sıkıntı yok. Hayırlı olsun.

En iyisi aldıktan sonra bir sorunu yoksa normal fiyatı kaçsa ondan satın gitsin. Şimdi elinizde kalır falan hiç uğraşmaya gerek yok.

@bblokee Teşekkürler hocam da 2 hafta sonra tuşu bozulursa anlamı yok. :D

@264075 2 yıl garantisi olması lazım, satıcı da güvenilir. Hepsiburada'nın kendisinden satın aldım. 2 haftada bir bozulacaksa uğraşmak istemem ama.

@bblokee teşekkürler hocam da 2 hafta sonra tuşu bozulursa anlamı yok. :D

@264075 2 yıl garantisi olması lazım, satıcı da güvenilir. Hepsiburada'nın kendisinden satın aldım. 2 haftada bir bozulacaksa uğraşmak istemem ama.

Yav uğraş hocam zaten yarı fiyata almışsın ne güzel garantisi var mis gibi yarın 1000 lira olmayacağı ne malum.

Yeni konular

Geri
Yukarı