34.000-33.000 TL laptop önerisi

Bütçe
34.000
Akakçe'de görünmüyor ama aynı cihazı bizzat Trendyol da satıyormuş 2K daha pahalıya:

Kesinti fazla diye öyledir.

Pazarama'daki pek güvenilir gibi gelmedi deterjan vs de satıyor yorum da hiç yok. Hepsiburada'da yine var aynı model, Hepsiburada premium Worldcard çıkartsam oluyor mu ya da sorun olur mu kullanan ya da kullandigini bildiginiz var mi?

Screenshot_20240411_220237_Chrome.jpg

Son düzenleme:
Thin serisi alınmaz kasa ve soğutma performansından dolayı.
Hocam bunu al işlemci de i7 ekran kartı da güçlü.
Veya bu da olabilir:
https://app.hb.biz/ZWoUx8OLP6w6
Aynı donanıma daha düşük fiyata daha iyi panel ve soğutma sunan Nitro 16 var.

Thin serisi alınmaz kasa ve soğutma performansından dolayı.

Aynı donanıma daha düşük fiyata daha iyi panel ve soğutma sunan Nitro 16 var.

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...z5z4ea-p-HBCV00004J76K7?magaza=notisteknoloji

Bu nasıl hocam.

Victus 16'lar 15'ler gibi sıkıntı değil ama hala ilk tercih olmamalı bence.
1k daha koyup bu cihazı almak daha iyi. Özellikle panel konusunda Nitro 16 daha iyi performans sunuyor.

Victus 16'lar 15'ler gibi sıkıntı değil ama hala ilk tercih olmamalı bence.
1k daha koyup bu cihazı almak daha iyi. Özellikle panel konusunda Nitro 16 daha iyi performans sunuyor.

Hocam şimdi şöyle ki bütçem zaten normalde 28.000 gibi bir şey çıkabildiğim maksiumum 33-34,doların artma ihtimaline karşı acele ediyorum ancak artmaz derseniz biraz daha bekleyip 40a çıkabilirim gibi duruyor eğer biraz daha toparlarsam bu daha uygun gibi:

Hocam şimdi şöyle ki bütçem zaten normalde 28.000 gibi bir şey çıkabildiğim maksiumum 33-34,doların artma ihtimaline karşı acele ediyorum ancak artmaz derseniz biraz daha bekleyip 40a çıkabilirim gibi duruyor eğer biraz daha toparlarsam bu daha uygun gibi:

Hocam taksit imkanı yok diye n11 linkini atmadım,bu serinin kroniği vs var mı ve fiyatlar yaza kadar çok artar mı?

Hocam taksit imkanı yok diye n11 linkini atmadım,bu serinin kroniği vs var mı ve fiyatlar yaza kadar çok artar mı?
Eski serilerinde panellerde sorun vardı biraz ama bu seride bayağı çözüldü. Kronik denebilecek sıkıntı yok cihazda. Yaza kadar ne kadar artar bilemem sonuçta ne olacağı belli değil ülkemizde.

Geri
Yukarı