+34 674 40 97 74 Numaradan Gelen Şüpheli Arama

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Az önce bu numaradan arandım. Pizza siparişi vermişim, kapıya gelmiş de bulamıyormuş...

Ben sipariş falan vermedim dedim. Şimdi 100 liralık parayı ben ödeceyeğim hep de garibanalar çeker falan diyor dürzü. Tam bir oltalama araması. Zaten numara İspanya kaynaklı imiş. Dolandıcırılar artık başka ülkelere kadar ilerletmiş işi...

Ayık olunuz.

Son düzenleme:
Az önce bu numaradan arandım. Pizza siparişi vermişim, kapıya gelmiş de bulamıyormuş...

Ben sipariş falan vermedim dedim. Şimdi 100 liralık parayı ben ödeceyeğim hep de garibanalar çeker falan diyor dürzü. Tam bir oltalama araması. Zaten numara İspanya kaynaklı imiş. Dolandıcırı milletimiz artık başka ülkelere kadar ilerletmiş işi...

Ayık olunuz.
Hocam P**** sitesine dağitin :D

Türkçe mi konuşuyordu bir de?

Ben sipariş falan vermedim dedim. Şimdi 100 liralık parayı ben ödeceyeğim hep de garibanalar çeker falan diyor dürzü. Tam bir oltalama araması. Zaten numara İspanya kaynaklı imiş. Dolandıcırı milletimiz artık başka ülkelere kadar ilerletmiş işi...

Ayık olunuz.

Bu başlık altında dikkat çekmem gereken bir husus var:
Garanti bankası olduğu iddia edilen bir kişi tarafından arandım ve Covid-19 nedeniyle kredi kartı para iadesi yapılacağını söylediler. Bunun için benden hızlı giriş şifremi istediler. Güvenimi kazanmak için GARANTI BBVA’nın orijinal SMS kanalı ile müşteri numaramı bana SMS olarak yolladılar. Numara KKTC’ye aitti ve numarayı Türkiye’de bir yerel numara zannetmiştim ve çok garipsememiştim çünkü Garanti Bankası’nda o zamanlar müşteri hizmetleri personeli evden çalışıyordu ve hâliyle aramalar da genelde oradan geliyordu. Uyanıklık etmesem tüm hesabımı kaptırıyordum. Lütfen dikkat edin. Dolandırıcılar akla gelmeyecek yöntemler kullanıyor.

Ben sipariş falan vermedim dedim. şimdi 100 liralık parayı ben ödeceyeğim hep de garibanalar çeker falan diyor dürzü. Tam bir oltalama araması. Zaten numara İspanya kaynaklı imiş. Dolandıcırı milletimiz artık başka ülkelere kadar ilerletmiş işi...

Ayık olunuz.

Vallahi ülkemiz dolandırcılıkta çığır açtı her alanda var böyle şeyler.

Geri
Yukarı