+40 alan koduyla gelen şüpheli arama

• Konuyu başlatan NROS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

NROS

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar, uykum yoktu, ben de biraz internette dolaşayım dedim. Bir numara çaldırdı, sonra zil sesi bile çalmadan geri kapattı, ben de geri dönmedim. Kısa keseceğim, bunlar dolandırıcı mı? Yoksa yanlış numara mı? (Hiç sanmıyorum ama yazacağım.)

Öncelikle iyi forumlar, uykum yoktu, ben de biraz internette dolaşayım dedim. Bir numara çaldırdı, sonra zil sesi bile çalmadan geri kapattı, ben de geri dönmedim. Kısa keseceğim, bunlar dolandırıcı mı? Yoksa yanlış numara mı? (hiç sanmıyorum ama yazacağım.)

Bana da olmuştu 4 5 kere asla geri dönme geri arayınca telefon faturası uçuyor ve adamlara para gidiyor.

Öncelikle iyi forumlar, uykum yoktu, ben de biraz internette dolaşayım dedim. Bir numara çaldırdı, sonra zil sesi bile çalmadan geri kapattı, ben de geri dönmedim. Kısa keseceğim, bunlar dolandırıcı mı? Yoksa yanlış numara mı? (hiç sanmıyorum ama yazacağım.)

Telefonunuzu yurt dışı aramalarıma ve gizli numaralara karşı çağrı gelmesini kapatın. Mümkünse +90 numaralı olanlara cevap verin. Son olarak 850 ile başlayan numaralara dikkat edin.

Öncelikle iyi forumlar, uykum yoktu, ben de biraz internette dolaşayım dedim. Bir numara çaldırdı, sonra zil sesi bile çalmadan geri kapattı, ben de geri dönmedim. Kısa keseceğim, bunlar dolandırıcı mı? Yoksa yanlış numara mı? (Hiç sanmıyorum ama yazacağım.)
Evet böyle durum bizimde başımıza geldi hatta whatsapp üzerinden tehdit mesajları göndererek para almaya çalışmışlardı.

Beni Somali'den aramışlardı açmaya fırsat bulamadan kapanmıştı. Bir kere de yabancı numaradan arandım, açtım bir kadın (veya çocuk, emin olamadım) Japonca (?) bir şeyler geveliyordu. Mikrofona üfleyip kapatmıştım. Kısacası bir şey olmaz ama geri aramayın kimseyi.

Beni Somali'den aramışlardı açmaya fırsat bulamadan kapanmıştı. Bir kere de yabancı numaradan arandım, açtım bir kadın (veya çocuk, emin olamadım) Japonca (?) bir şeyler geveliyordu. Mikrofona üfleyip kapatmıştım. Kısacası bir şey olmaz ama geri aramayın kimseyi.

Teşekkürler (cezam vardı yazamadım).

Hocam tanımadığınız numaralara geri dönüş yapmayın, dolandırıcı falan çıkarlar sonra :(

Ben de öyle düşünmüştüm teşekkürler.

Evet böyle durum bizimde başımıza geldi hatta WhatsApp üzerinden tehdit mesajları göndererek para almaya çalışmışlardı.

Merak ettim, şikayet ettiniz mi?

Geri
Yukarı