34" Monitör için ideal masa boyutları

FAROLİ

Hectopat
3440x1440 piksel, 21:9 ve 1500R bir monitör için 160*80 masa yeterli olur mu?

%50 oyun ve %50 film, dizi izlemek için kullanılacak.

Özellikle FPS ve rekabetçi oyunlarda çok büyük bir problem olur mu? Ekrana hakimiyet kurmak zorlaşır mı?

Hikaye ve strateji oyunları için pek sorun olmayacağını ve hatta faydalı olacağını düşünüyorum doğru mudur?

Film ve dizi izlerken aktif bir işlem yapılmayacağı için masadan sandalye ile uzaklaşmak mümkün o yüzden bu kısım çok sorun değil ve genel olarak film ve diziler 21:9 çekildikleri için ekran bu konuda ekstra bir avantaj sağlıyor. Asıl önemli olan kısım oyun kısmı.

Son düzenleme:
150-170 Cm rahatlıkta yeter diye düşünüyorum rekabetçi oyunlarda fazla büyük monitör performans ve verim açısından önerilmiyor fakat genellikle tasarım yapan dizi film izleyen biri iseniz bir sıkıntı olmaz bence

3440x1440 piksel, 21:9 ve 1500r bir monitör için 160*80 masa yeterli olur mu?

%50 oyun ve %50 film, dizi izlemek için kullanılacak.

Özellikle FPS ve rekabetçi oyunlarda çok büyük bir problem olur mu? Ekrana hakimiyet kurmak zorlaşır mı?

Hikaye ve strateji oyunları için pek sorun olmayacağını ve hatta faydalı olacağını düşünüyorum doğru mudur?

Film ve dizi izlerken aktif bir işlem yapılmayacağı için masadan sandalye ile uzaklaşmak mümkün ve genel olarak film ve diziler 21:9 çekildikleri için ekran bu konuda ekstra bir avantaj sağlıyor.

Kesinlikle 1 metreden fazla olsun dikey genişliği masanın 34 kullanıyorum bende cidden çok büyük geliyor masa yakın olursa.

Yeni konular

Geri
Yukarı