3400 TL bütçeyle ses kartı önerisi

Tiasuva

Decapat
Daha fazla  
FL Studio kullanıyorum ve artık sırayla ekipmanları almaya karar verdim. Sizce bu bütçe ses kartı için yeterli mi yeterliyse öneriniz var mı?

Ya ikisi aynı anda olmaz ama hem kulaklik hem gitar olur ya da kulaklik ve mikrofon. Sizce focusrite scarlett solo gen 3 alınır mı ?

Kulaklik girisi sorun olmaz zaten o ayri ama alabiliyorsan 2 mikrofon girisli al dememin sebebi ayni anda iki muzik aleti veya bir muzik aleti + vokal kaydetme durumun olursa diye. Tek mikrofon girisi olursa ya vokali ve gitari ayri ayri kaydetmen gerekir yada ikisini birden tek mikrofondan kaydetmen gerekir ki hic tercih edilen bir yontem degil. Aslinda muzikle ugrasan birileri varsa daha rahat anlatabilir muhtemelen.

Kulaklik girisi sorun olmaz zaten o ayri ama alabiliyorsan 2 mikrofon girisli al dememin sebebi ayni anda iki muzik aleti veya bir muzik aleti + vokal kaydetme durumun olursa diye. Tek mikrofon girisi olursa ya vokali ve gitari ayri ayri kaydetmen gerekir yada ikisini birden tek mikrofondan kaydetmen gerekir ki hic tercih edilen bir yontem degil. Aslinda muzikle ugrasan birileri varsa daha rahat anlatabilir muhtemelen.
Yok anladim zaten ne demek istediğinizi ama 2 girişe ihtiyaç olacağını düşünmüyorum arada 1k gibi bir fark var birde.

Geri
Yukarı